| Артикул товару | PT-2005 |
| Вес | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000323куб.м |
| Сумісність | до пістолетів pt-0204, pt-0205, pt-0210, pt-0211 |
| Діаметр форсунки | 1.8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1703 |
| Вес | 0,250кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,001755куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 6x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
159 грн./шт
Варианты цен
159 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0508 |
| Вес | 0,408кг |
| Об'єм | 0,001573куб.м |
| Тип | пістолет для підкачування коліс |
| Довжина шлангу | 337мм |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Комплектація | латунний наконечник; <br> шланг гумовий високого тиску; <br> цифровий манометр; <br> пістолет для накачування коліс |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Витрата повітря | 85-200л/хв |
| Максимальний тиск | 10-12бар |
| Наконечник | латунний |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1808 |
| Вес | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000164куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
85 грн./шт
Варианты цен
85 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1704 |
| Вес | 0,250кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,003929куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1416 |
| Вес | 0,275кг |
| Об'єм | 0,000599куб.м |
| Тип | професійний фільтр для очищення повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | від 0,5 до 10, макс. 16бар |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | 950л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1731 |
| Вес | 2,500кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,005390куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 8x15мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1750 |
| Вес | 0,100кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,001050куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуритан |
| Довжина | 3м |
| Довжина шлангу | 3м |
| Діаметр шланга | 4х6мм |
| Перехідник | 1/4" |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Температура зовнішнього середовища | от -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | немає |
| Кількість шарів | 1 |
| З'єднання | 1/8"х1/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0910 |
| Вес | 1,300кг |
| Об'єм | 0,001822куб.м |
| Швидкість обертання | 1800об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Покриття | обрезиненная рукоятка |
| Витрата повітря | 142л/хв |
| Крутний момент | 29-87кг/кв.см |
| Наявність реверсу | да |
| Бітотримач | 6мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варианты цен
1 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0143 |
| Вес | 0,964кг |
| Об'єм | 0,007144куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1,3мм |
| Робочий тиск | до 1,5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170-200л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варианты цен
1 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1792 |
| Вес | 0,897кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,004512куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1302 |
| Вес | 1,620кг |
| Об'єм | 0,001877куб.м |
| Частота удару | 4500уд/хв |
| Енергія удару | 4дж |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Комплектація | 4 насадки по 150 мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 150л/хв |
| Підключення повітря | внутрішня різьба 1/4" |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1505 |
| Вес | 2,255кг |
| Об'єм | 0,015652куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600; 125мл |
| Діаметр форсунки | 0.8; 1,3; 1,7мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Матеріал бачка | метал/пластик |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2347 |
| Вес | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000087куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | на шланг 8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 грн./шт
Варианты цен
15 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0138 |
| Вес | 0,840кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1,3мм |
| Робочий тиск | до 2атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170-200л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1421 |
| Вес | 0,352кг |
| Об'єм | 0,000858куб.м |
| Тип | лубрикатор |
| Робоча температура | 5-60°с |
| Діаметр шланга | 8-12мм |
| Робочий тиск | 0.5-10атм. |
| Температура зовнішнього середовища | 5-60°С |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Рекомендоване масло | iso vg 32 |
| Пропускна здатність | до 1200л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
429 грн./шт
Варианты цен
429 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1718 |
| Вес | 1,750кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,009882куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 8х12мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1906 |
| Вес | 0,214кг |
| Об'єм | 0,001985куб.м |
| Різьба | м16х1,5 |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Різьба внутрішня | М16х1,5 |
| Матеріал бачка | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1866 |
| Вес | 0,085кг |
| Об'єм | 0,000235куб.м |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2200 |
| Вес | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















