| Артикул товару | RT-0102 |
| Вага | 0,583кг |
| Об'єм | 0,001102куб.м |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 4-14мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Термін експлуатації | не менше 15000 ударів |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0120 |
| Вага | 0,350кг |
| Об'єм | 0,001300куб.м |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 6-14мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Термін експлуатації | не менше 15000 ударів |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
379 грн./шт
Варіанти цін
379 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0201 |
| Вага | 0,625кг |
| Об'єм | 0,000949куб.м |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 4-14мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Термін експлуатації | не менше 15000 ударів |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0101 |
| Вага | 0,545кг |
| Об'єм | 0,000860куб.м |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина скоби | 11,3мм |
| Висота скоби | 4-14мм |
| Перетин скоби | 0,7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
