| Артикул товару | DWHTTR350-0 |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Висота скоби | 6-14мм |
| Довжина цвяха | 15мм |
| Тип забиваемого кріплення | скоби + цвяхи |
Характеристики
2 284 грн./шт
Варіанти цін
2 284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-TR510 |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Висота скоби | 6-14мм |
| Довжина цвяха | 15мм |
| Тип забиваемого кріплення | скоби + цвяхи |
Характеристики
2 284 грн./шт
Варіанти цін
2 284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT70443-0 |
| Гарантія | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0107 |
| Вага | 0,637кг |
| Об'єм | 0,001131куб.м |
| Матеріал корпусу | хромований метал |
| Ширина скоби | 11,3мм |
| Висота скоби | 4-14мм |
| Перетин скоби | 0,7мм |
| Термін експлуатації | не менше 100 000 ударів |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 6-PHT150 |
| Гарантія | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT6-70410 |
| Гарантія | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-80551 |
Характеристики
| Артикул товару | 6-TR35 |
| Гарантія | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | 6-TR110 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT6-70868 |
Характеристики
| Артикул товару | 6-TRE550 |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0121 |
| Вага | 0,479кг |
| Об'єм | 0,000780куб.м |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина скоби | 11,3мм |
| Висота скоби | 4-10мм |
| Перетин скоби | 0,7мм |
| Термін експлуатації | не менше 100 000 ударів |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT75900-0 |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Висота скоби | 8, 10, 12мм |
| Тип забиваемого кріплення | скоби + цвяхи |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
4 314 грн./шт
Варіанти цін
4 314 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT80276-0 |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Висота скоби | 6-14мм |
| Довжина цвяха | 15мм |
| Тип забиваемого кріплення | скоби + цвяхи |
Характеристики
3 553 грн./шт
Варіанти цін
3 553 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0104 |
| Вага | 0,585кг |
| Об'єм | 0,001513куб.м |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 6-14мм |
| Висота шпильки | 8-14мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Висота цвяху | 8-14мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Термін експлуатації | не менше 80000 ударів |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PR-5001 |
| Вага | 28,050кг |
| Об'єм | 0,297000куб.м |
| Комплектація | стойка односторонняя (580*30*2250 мм) – 1 шт;<br/> полка основания (900*541*100 мм) – 1 шт;<br/> фальшпанель перфорированная (900*385*17 мм) – 1 шт;<br/> фальшпанель сплошная (900*228*17 мм) – 5 шт;<br/> фриз в сборе без освещения (896*220*222 мм) – 1 шт; |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
6 499 грн./шт
Варіанти цін
6 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0103 |
| Вага | 0,550кг |
| Об'єм | 0,001150куб.м |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 4-14мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Термін експлуатації | не менше 50000 ударів |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0105 |
| Вага | 0,764кг |
| Об'єм | 0,001843куб.м |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина скоби | 11,3мм |
| Висота скоби | 6-14мм |
| Висота шпильки | 14мм |
| Перетин скоби | 0,7мм |
| Висота цвяху | 14мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Термін експлуатації | не менше 50000 ударів |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Показати ще
