| Артикул товару | KT-0832 |
| Вага | 0,154кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,000319куб.м |
| Ширина | 25мм |
| Тип | стрічка ізоляційна сантехнічна |
| Довжина | 30м |
| Колір | білий |
| Товщина | 0,125мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Стрічка клейка двостороння, автомобільна, 5 м, 12×1 мм, чорна, спінений поліетилен INTERTOOL KT-0811
| Артикул товару | KT-0811 |
| Вага | 0,040кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000636куб.м |
| Ширина | 12мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | чорний |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0825 |
| Вага | 0,048кг |
| Матеріал | акрил |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 15мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0972 |
| Вага | 0,043кг |
| Матеріал | на спіненій основі |
| Об'єм | 0,000320куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 5м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0828 |
| Вага | 0,035кг |
| Матеріал | спінений акрил |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 12мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | сірий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0810 |
| Вага | 0,035кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000608куб.м |
| Ширина | 9мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | чорний |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0821 |
| Вага | 0,024кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | білий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0961 |
| Вага | 0,096кг |
| Матеріал | на основі з тканини |
| Об'єм | 0,000405куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 5м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
