| Артикул товару | KT-0922 |
| Вага | 0,171кг |
| Матеріал | склотканина |
| Об'єм | 0,000672куб.м |
| Матеріал виготовлення | склотканина |
| Ширина | 50мм |
| Тип | сітка армуюча "серпянка" |
| Довжина | 45м |
| Ширина стрічки | 50мм |
| Довжина стрічки | 45м |
| Щільність | 60г/м2 |
| Частота сітки | 64 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0992 |
| Вага | 0,265кг |
| Об'єм | 0,000605куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч алюмінієвий, термостійкий |
| Довжина | 25м |
| Робоча температура | 120°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0952 |
| Вага | 0,108кг |
| Матеріал | на поліпропіленовій основі |
| Об'єм | 0,000451куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 10м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0916 |
| Вага | 0,116кг |
| Об'єм | 0,000442куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 50м |
| Колір | жовтий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0915 |
| Вага | 0,109кг |
| Об'єм | 0,000424куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 50м |
| Колір | червоний |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0917 |
| Вага | 0,125кг |
| Об'єм | 0,000442куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 50м |
| Колір | білий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0830 |
| Вага | 0,103кг |
| Матеріал | етилен-пропіленова гума |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | стрічка самовулканізуюча |
| Довжина | 5м |
| Колір | чорний |
| Товщина | 0,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0903 |
| Вага | 0,160кг |
| Об'єм | 0,000500куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 100м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0914 |
| Вага | 0,118кг |
| Об'єм | 0,000442куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 50м |
| Колір | синій |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0941 |
| Вага | 0,098кг |
| Матеріал | поліетилен |
| Об'єм | 0,000528куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | сигнальна стрічка |
| Довжина | 50м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0918 |
| Вага | 0,116кг |
| Об'єм | 0,000442куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 50м |
| Колір | зелений |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0921 |
| Вага | 0,080кг |
| Матеріал | склотканина |
| Об'єм | 0,000470куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | сітка армуюча "серпянка" |
| Довжина | 20м |
| Щільність | 60г/м2 |
| Частота сітки | 64 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0913 |
| Вага | 0,353кг |
| Об'єм | 0,000565куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 100м |
| Колір | коричневий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0951 |
| Вага | 0,079кг |
| Матеріал | на поліпропіленовій основі |
| Об'єм | 0,000496куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 5м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0902 |
| Вага | 0,124кг |
| Об'єм | 0,000467куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 50м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0901 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000405куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 25м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0983 |
| Вага | 0,383кг |
| Об'єм | 0,000968куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч армований |
| Довжина | 50м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0834 |
| Вага | 0,301кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,005100куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | стрічка ізоляційна |
| Довжина | 30м |
| Колір | сірий |
| Товщина | 0,125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0971 |
| Вага | 0,016кг |
| Матеріал | на спіненій основі |
| Об'єм | 0,000113куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 1,5м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0816 |
| Вага | 0,037кг |
| Матеріал | рет |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 15мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 0,21мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
