| Артикул товару | KT-0993 |
| Вага | 0,440кг |
| Об'єм | 0,000942куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч алюмінієвий, термостійкий |
| Довжина | 50м |
| Робоча температура | до 120°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0942 |
| Вага | 0,188кг |
| Матеріал | поліетилен |
| Об'єм | 0,000500куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | сигнальна стрічка |
| Довжина | 100м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0813 |
| Вага | 0,038кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000608куб.м |
| Ширина | 12мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | білий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0953 |
| Вага | 0,254кг |
| Матеріал | на поліпропіленовій основі |
| Об'єм | 0,000605куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 25м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Стрічка клейка двостороння, автомобільна, 5 м, 19×1 мм, чорна, спінений поліетилен INTERTOOL KT-0812
| Артикул товару | KT-0812 |
| Вага | 0,052кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000608куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | чорний |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0963 |
| Вага | 0,336кг |
| Матеріал | на основі з тканини |
| Об'єм | 0,000720куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 25м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0820 |
| Вага | 0,019кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 12мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | білий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0923 |
| Вага | 0,292кг |
| Матеріал | склотканина |
| Об'єм | 0,001125куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | сітка армуюча "серпянка" |
| Довжина | 90м |
| Щільність | 60г/м2 |
| Частота сітки | 64 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0904 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000661куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 200м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0814 |
| Вага | 0,050кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000608куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | білий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0991 |
| Вага | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000496куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч алюмінієвий, термостійкий |
| Довжина | 10м |
| Робоча температура | до 120°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0826 |
| Вага | 0,049кг |
| Матеріал | акрил |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 15мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 1м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0835 |
| Вага | 0,123кг |
| Об'єм | 0,000500куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | стрічка армована |
| Довжина | 10м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0982 |
| Вага | 0,226кг |
| Об'єм | 0,000736куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч армований |
| Довжина | 25м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0962 |
| Вага | 0,149кг |
| Матеріал | на основі з тканини |
| Об'єм | 0,000615куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 10м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0822 |
| Вага | 0,028кг |
| Матеріал | акрил |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 12мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 0,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0823 |
| Вага | 0,037кг |
| Матеріал | акрил |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 0,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0815 |
| Вага | 0,026кг |
| Матеріал | pet |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 9мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 0,21мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0981 |
| Вага | 0,112кг |
| Об'єм | 0,000560куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч армований |
| Довжина | 10м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0827 |
| Вага | 0,030кг |
| Матеріал | спінений акрил |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 9мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | сірий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
