| Артикул товару | GB-0006 |
| Вага | 0,513кг |
| Об'єм | 0,002144куб.м |
| Особливості | п'эзопідпалювання, пластиковий кейс |
| Об'єм бачка | 17мл |
| Температура | пайка 210-400°с |
| Температура полум'я | 1300°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GB-0005 |
| Вага | 0,260кг |
| Об'єм | 0,001995куб.м |
| Комплектація | пластиковий кейс; <br> 4 насадки; <br> олов'яний припій; <br> губка для чищення |
| Об'єм резервуару | 12мл |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Температура | 1300°с |
| Займання | від відкритого вогню |
| Тип палива | скраплений газ бутан |
| Регулювання полум'я | да |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2003 |
| Вага | 1,500кг |
| Об'єм | 0,005134куб.м |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 200вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Довжина мережевого дроту | 1.5м |
| Кількість режимів | 3 |
| Час нагріву | 8сек |
| LED-підсвічування | є |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2110 |
| Вага | 1,730кг |
| Об'єм | 0,005818куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр труб | 20-32мм |
| Споживана потужність | 850вт |
| Температура | 300°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | NT-6001 |
| Вага | 0,085кг |
| Об'єм | 0,000194куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики




