| Артикул товару | GB-0007 |
| Вага | 0,558кг |
| Об'єм | 0,002097куб.м |
| Комплектація | пальник, кейс, аксесуари |
| Об'єм резервуару | 12мл |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Температура | 1300°с |
| Займання | п'єзопідпал |
| Тип палива | скраплений газ бутан |
| Регулювання полум'я | є |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
849 грн. /шт
999 грн.
-15%
Економія 150 грн.
Варіанти цін
849 грн. /шт
999 грн.
-15%
Економія 150 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | RT-2040 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,002105куб.м |
| Напруга | 230в |
| Комплектація | випалювач, 7 латунних насадок, фарби 6 кольорів, пензлик |
| Споживана потужність | 30вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Кількість насадок | 7од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-6002 |
| Вага | 0,195кг |
| Об'єм | 0,000341куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2002 |
| Вага | 0,725кг |
| Об'єм | 0,003102куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 175вт |
| Довжина мережевого дроту | 1,5м |
| Кількість режимів | 1 |
| Час нагріву | 8сек |
| LED-підсвічування | є |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2001 |
| Вага | 0,740кг |
| Об'єм | 0,004446куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 100вт |
| Довжина мережевого дроту | 1,5м |
| Кількість режимів | 1 |
| Час нагріву | 8сек |
| LED-підсвічування | є |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
519 грн./шт
Варіанти цін
519 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-2010 |
| Вага | 0,290кг |
| Об'єм | 0,001270куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 100вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Температура | 750°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GB-0024 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,001042куб.м |
| Діаметр сопла | 10мм |
| Температура полум'я | до 1300°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GB-0025 |
| Вага | 0,194кг |
| Об'єм | 0,001190куб.м |
| Діаметр сопла | 30мм |
| Витрата палива | 300г/г |
| Температура полум'я | до 1350°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-2112 |
| Вага | 4,362кг |
| Об'єм | 0,012825куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр труб | 20-63мм |
| Споживана потужність | 850/1850вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Температура | 300°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2003 |
| Вага | 1,500кг |
| Об'єм | 0,005134куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 200вт |
| Довжина мережевого дроту | 1.5м |
| Кількість режимів | 3 |
| Час нагріву | 8сек |
| LED-підсвічування | є |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2065 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Діаметр дроту | 1мм |
| Склад припою | 40% олово + 60% свинець |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2006 |
| Вага | 0,254кг |
| Об'єм | 0,001270куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 60вт |
| Температура | 750°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
237 грн. /шт
279 грн.
-15%
Економія 42 грн.
Варіанти цін
237 грн. /шт
279 грн.
-15%
Економія 42 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | GB-0023 |
| Вага | 0,198кг |
| Об'єм | 0,001082куб.м |
| Особливості | розсікач полум'я |
| Потужність | 1110вт |
| Витрата палива | 80г/г |
| Температура полум'я | до 1350°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-2113 |
| Вага | 4,050кг |
| Об'єм | 0,009000куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр труб | 75-110мм |
| Споживана потужність | 1500вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Температура | 300°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2060 |
| Вага | 0,022кг |
| Об'єм | 0,000360куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-2008 |
| Вага | 0,280кг |
| Об'єм | 0,001238куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 80вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Температура | 750°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2111 |
| Вага | 2,366кг |
| Об'єм | 0,005776куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр труб | 20-63мм |
| Споживана потужність | 850вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Температура | 300°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GB-0026 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000835куб.м |
| Діаметр сопла | 23мм |
| Температура полум'я | до 1370°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | NT-6010 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2005 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,001270куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 40вт |
| Температура | 750°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Показати ще




