| Артикул товару | RT-1105 |
| Вага | 0,375кг |
| Об'єм | 0,004336куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр стрижня | 10.8-11.5мм |
| Споживана потужність | 90 (290)вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Максимальна температура | 215-230°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-1014 |
| Вага | 0,008кг |
| Об'єм | 0,000022куб.м |
| Ширина | 8мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 14-27мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0060 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000181куб.м |
| Колір | червоний |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0015 |
| Вага | 0,546кг |
| Об'єм | 0,001379куб.м |
| Матеріал виготовлення | металл та алюмінієвий сплав |
| Тип | ручний |
| Довжина | 200мм |
| Діаметр заклепки | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0061 |
| Вага | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000145куб.м |
| Колір | зелений |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0032 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000085куб.м |
| Колір | жовтий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-1127 |
| Вага | 0,024кг |
| Об'єм | 0,000051куб.м |
| Ширина | 12,7мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 27-51мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1031 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7.4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | синій, зелений, оранжевий, червоний, жовтий, рожевий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GB-0026 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000835куб.м |
| Діаметр сопла | 23мм |
| Температура полум'я | до 1370°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | NT-6010 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0011 |
| Вага | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Колір | чорна |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0993 |
| Вага | 0,440кг |
| Об'єм | 0,000942куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч алюмінієвий, термостійкий |
| Довжина | 50м |
| Робоча температура | до 120°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | IT-0021 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000122куб.м |
| Колір | чорна |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | TC-1116 |
| Вага | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000026куб.м |
| Ширина | 12,7мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 16-25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0050 |
| Вага | 0,074кг |
| Об'єм | 0,000128куб.м |
| Колір | червоний |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
30 грн./шт
Варіанти цін
30 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | IT-0053 |
| Вага | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000128куб.м |
| Колір | білий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0016 |
| Вага | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | чорна |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0063 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000145куб.м |
| Колір | білий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2005 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,001270куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 40вт |
| Температура | 750°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0942 |
| Вага | 0,188кг |
| Матеріал | поліетилен |
| Об'єм | 0,000500куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | сигнальна стрічка |
| Довжина | 100м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення









