| Артикул товару | KT-0918 |
| Вес | 0,116кг |
| Об'єм | 0,000442куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 50м |
| Колір | зелений |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | 6-MR55 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT80276-0 |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Висота скоби | 6-14мм |
| Довжина цвяха | 15мм |
| Тип забиваемого кріплення | скоби + цвяхи |
Характеристики
3 553 грн./шт
Варианты цен
3 553 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-0913 |
| Вес | 0,353кг |
| Об'єм | 0,000565куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 100м |
| Колір | коричневий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT6-70417 |
| Гарантия | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | 6-MR77 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0941 |
| Вес | 0,098кг |
| Матеріал | поліетилен |
| Об'єм | 0,000528куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | сигнальна стрічка |
| Довжина | 50м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варианты цен
39 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWHT75900-0 |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Висота скоби | 8, 10, 12мм |
| Тип забиваемого кріплення | скоби + цвяхи |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
4 314 грн./шт
Варианты цен
4 314 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-0914 |
| Вес | 0,118кг |
| Об'єм | 0,000442куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 50м |
| Колір | синій |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-69-833 |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0004 |
| Вес | 0,550кг |
| Об'єм | 0,001234куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | ручний |
| Діаметр заклепки | 2.4; 3.2; 4; 4.8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GB-0024 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,001042куб.м |
| Діаметр сопла | 10мм |
| Температура полум'я | до 1300°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | TC-3631 |
| Вес | 0,125кг |
| Об'єм | 0,000312куб.м |
| Ширина | 3.6мм |
| Довжина | 300мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 6-MR100 |
Характеристики
| Артикул товару | TC-2521 |
| Вес | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000171куб.м |
| Ширина | 2.5мм |
| Довжина | 200мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 грн./шт
Варианты цен
25 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 6-GR15 |
| Гарантия | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2010 |
| Вес | 0,290кг |
| Об'єм | 0,001270куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 100вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Температура | 750°с |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-4830 |
| Вес | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000480куб.м |
| Ширина | 4.8мм |
| Довжина | 300мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-2520 |
| Вес | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000144куб.м |
| Ширина | 2.5мм |
| Довжина | 200мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0903 |
| Вес | 0,160кг |
| Об'єм | 0,000500куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 100м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









