| Артикул товару | TC-0116 |
| Вага | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000320куб.м |
| Ширина | 12.7мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 16-25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PR-5001 |
| Вага | 28,050кг |
| Об'єм | 0,297000куб.м |
| Комплектація | стойка односторонняя (580*30*2250 мм) – 1 шт;<br/> полка основания (900*541*100 мм) – 1 шт;<br/> фальшпанель перфорированная (900*385*17 мм) – 1 шт;<br/> фальшпанель сплошная (900*228*17 мм) – 5 шт;<br/> фриз в сборе без освещения (896*220*222 мм) – 1 шт; |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
6 499 грн./шт
Варіанти цін
6 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GB-0023 |
| Вага | 0,198кг |
| Об'єм | 0,001082куб.м |
| Особливості | розсікач полум'я |
| Потужність | 1110вт |
| Витрата палива | 80г/г |
| Температура полум'я | до 1350°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0105 |
| Вага | 0,764кг |
| Об'єм | 0,001843куб.м |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина скоби | 11,3мм |
| Висота скоби | 6-14мм |
| Висота шпильки | 14мм |
| Перетин скоби | 0,7мм |
| Висота цвяху | 14мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Термін експлуатації | не менше 50000 ударів |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | IT-0029 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000128куб.м |
| Колір | синій, червоний, зелений, жовтий, білий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2113 |
| Вага | 4,050кг |
| Об'єм | 0,009000куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр труб | 75-110мм |
| Споживана потужність | 1500вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Температура | 300°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | TC-1122 |
| Вага | 0,023кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Ширина | 12,7мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 21-44мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-0014 |
| Вага | 0,007кг |
| Об'єм | 0,000013куб.м |
| Ширина | 8мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 14-27мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0102 |
| Вага | 0,583кг |
| Об'єм | 0,001102куб.м |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 4-14мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Термін експлуатації | не менше 15000 ударів |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-0011 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000010куб.м |
| Ширина | 8мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 11-20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2060 |
| Вага | 0,022кг |
| Об'єм | 0,000360куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | IT-0014 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Колір | синій, червоний, зелений, жовтий, білий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0033 |
| Вага | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000085куб.м |
| Колір | білий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2008 |
| Вага | 0,280кг |
| Об'єм | 0,001238куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 80вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Температура | 750°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1102 |
| Вага | 0,319кг |
| Об'єм | 0,003016куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр стрижня | 10.8-11.5мм |
| Споживана потужність | 40 (120)вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Максимальна температура | 195-210°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1024 |
| Вага | 2,160кг |
| Об'єм | 0,002859куб.м |
| Матеріал виготовлення | ева (етиленвінілацетат) |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Колір | прозорий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 300мм |
| Вага упаковки | 2кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-0013 |
| Вага | 0,007кг |
| Об'єм | 0,000013куб.м |
| Ширина | 8мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 13-23мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2111 |
| Вага | 2,366кг |
| Об'єм | 0,005776куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр труб | 20-63мм |
| Споживана потужність | 850вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Температура | 300°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1101 |
| Вага | 0,208кг |
| Об'єм | 0,001958куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр стрижня | 7-7.5мм |
| Споживана потужність | 20вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Максимальна температура | 180-195°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-1103 |
| Вага | 0,333кг |
| Об'єм | 0,003216куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр стрижня | 10.8-11.5мм |
| Споживана потужність | 60вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Максимальна температура | 165-180°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
189 грн./шт
Варіанти цін
189 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення









