| Артикул товару | IT-0052 |
| Вес | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000128куб.м |
| Колір | жовтий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0971 |
| Вес | 0,016кг |
| Матеріал | на спіненій основі |
| Об'єм | 0,000113куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 1,5м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2112 |
| Вес | 4,362кг |
| Об'єм | 0,012825куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр труб | 20-63мм |
| Споживана потужність | 850/1850вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Температура | 300°с |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-2515 |
| Вес | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000153куб.м |
| Ширина | 2.5мм |
| Довжина | 150мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
19 грн./шт
Варианты цен
19 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | IT-0026 |
| Вес | 0,088кг |
| Об'єм | 0,000138куб.м |
| Колір | чорна |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | GB-0025 |
| Вес | 0,163кг |
| Об'єм | 0,001560куб.м |
| Діаметр сопла | 30мм |
| Витрата палива | 300г/г |
| Температура полум'я | до 1350°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-1165 |
| Вес | 0,030кг |
| Об'єм | 0,001000куб.м |
| Ширина | 12,7мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 65-89мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0834 |
| Вес | 0,301кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,005100куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | стрічка ізоляційна |
| Довжина | 30м |
| Колір | сірий |
| Товщина | 0,125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | TC-0002 |
| Вес | 0,028кг |
| Об'єм | 0,000273куб.м |
| Довжина | 2м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-0104 |
| Вес | 0,585кг |
| Об'єм | 0,001513куб.м |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 6-14мм |
| Висота шпильки | 8-14мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Висота цвяху | 8-14мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Термін експлуатації | не менше 80000 ударів |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-3630 |
| Вес | 0,125кг |
| Об'єм | 0,000312куб.м |
| Ширина | 3.6мм |
| Довжина | 300мм |
| Кількість в упаковці | 100мм |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0002 |
| Вес | 0,800кг |
| Об'єм | 0,001728куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | ручний поворотний |
| Діаметр заклепки | 3,2; 4; 4,8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0983 |
| Вес | 0,383кг |
| Об'єм | 0,000968куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч армований |
| Довжина | 50м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
189 грн./шт
Варианты цен
189 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-0901 |
| Вес | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000405куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 25м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-1011 |
| Вес | 0,007кг |
| Об'єм | 0,000011куб.м |
| Ширина | 8мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 11-20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0902 |
| Вес | 0,124кг |
| Об'єм | 0,000467куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 50м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-3625 |
| Вес | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000990куб.м |
| Ширина | 3.6мм |
| Довжина | 250мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-1006 |
| Вес | 0,007кг |
| Об'єм | 0,000012куб.м |
| Ширина | 8мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 6-16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0951 |
| Вес | 0,079кг |
| Матеріал | на поліпропіленовій основі |
| Об'єм | 0,000496куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 5м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0921 |
| Вес | 0,080кг |
| Матеріал | склотканина |
| Об'єм | 0,000470куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | сітка армуюча "серпянка" |
| Довжина | 20м |
| Щільність | 60г/м2 |
| Частота сітки | 64 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









