| Артикул товару | PT-0029AP |
| Вес | 10,000кг |
| Об'єм | 0,015000куб.м |
| Тип двигуна | 1,1 квт, 2800 об/хв. |
| Сумісність | pt-0029, 30, 31, 32, 33 |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 999 грн./шт
Варианты цен
3 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0024 |
| Вес | 79,000кг |
| Об'єм | 0,310000куб.м |
| Напруга | 220в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Потужність | 2,25квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 75дб |
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
16 999 грн./шт
Варианты цен
16 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0019 |
| Вес | 28,000кг |
| Об'єм | 0,131200куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Потужність | 1.5квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 63дб |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0050 |
| Вес | 336,000кг |
| Об'єм | 1,309105куб.м |
| Напруга | 380в |
| Тип двигуна | асинхронний трифазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 10-12мм |
| Потужність | 11квт |
| Напруга живлення | 380В |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Рівень шуму | 80дб |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Об'єм ресивера | 300л |
| Тип приводу | пасової |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
74 999 грн./шт
Варианты цен
74 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0052 |
| Вес | 433,000кг |
| Об'єм | 1,478817куб.м |
| Напруга | 380в |
| Тип двигуна | асинхронний трифазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 10-12мм |
| Потужність | 15квт |
| Напруга живлення | 380В |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Рівень шуму | 80дб |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Об'єм ресивера | 300л |
| Тип приводу | ремінний |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0012 |
| Вес | 76,000кг |
| Об'єм | 0,343453куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний, однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Потужність | 1,8квт |
| Напруга живлення | 230В |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Рівень шуму | 72дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | ремінний |
| Кількість манометрів | 2од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
19 299 грн./шт
Варианты цен
19 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-9064 |
| Об'єм | 0,001474куб.м |
| Діаметр внутрішній | 22мм |
| Діаметр зовнішній | 192мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
199 грн./шт
Варианты цен
199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0022AP |
| Вес | 10,200кг |
| Об'єм | 0,013138куб.м |
| Напруга | 220В |
| Тип двигуна | асинхронний, 750 вт, 1400 об/хв |
| Сумісність | pt-0022, pt-0023 |
| Споживана потужність | 750Вт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Тип приводу | коаксіальний |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 499 грн./шт
Варианты цен
3 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0011 |
| Вес | 56,700кг |
| Об'єм | 0,218064куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Потужність | 1,8квт |
| Напруга живлення | 230В |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Рівень шуму | 80дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | ремінний |
| Кількість манометрів | 2од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0013 |
| Вес | 85,000кг |
| Об'єм | 0,368140куб.м |
| Напруга | 380в |
| Тип двигуна | асинхронний трифазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Потужність | 3квт |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Рівень шуму | 80дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | ремінний |
| Кількість манометрів | 2од. |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0029 |
| Вес | 25,200кг |
| Об'єм | 0,138600куб.м |
| Напруга | 220в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Діаметр шланга | 6-10мм |
| Потужність | 1,1квт |
| Напруга живлення | 220В |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 68дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 24л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0030 |
| Вес | 42,000кг |
| Об'єм | 0,171120куб.м |
| Напруга | 220в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Потужність | 2x1.1квт |
| Напруга живлення | 220В |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 79дб |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0040 |
| Вес | 174,250кг |
| Об'єм | 0,807840куб.м |
| Напруга | 380в |
| Тип двигуна | асинхронний трифазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 10-12мм |
| Потужність | 7,5квт |
| Напруга живлення | 380В |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Рівень шуму | 80дб |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Об'єм ресивера | 200л |
| Тип приводу | ремінний |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0017 |
| Вес | 80,850кг |
| Об'єм | 0,533738куб.м |
| Напруга | 220в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 10-12мм |
| Потужність | 3квт |
| Напруга живлення | 220В |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Рівень шуму | 83дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | ремінний |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0022 |
| Вес | 19,350кг |
| Об'єм | 0,090415куб.м |
| Напруга | 220в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Потужність | 0,75квт |
| Напруга живлення | 220В |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 63дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 24л |
| Тип приводу | коаксіальний |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0027 |
| Вес | 44,650кг |
| Об'єм | 0,167178куб.м |
| Напруга | 220в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Діаметр шланга | 6-10мм |
| Потужність | 2,2квт |
| Напруга живлення | 220В |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 68дб |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0016 |
| Вес | 69,000кг |
| Об'єм | 0,269010куб.м |
| Напруга | 220в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Потужність | 3квт |
| Напруга живлення | 220В |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Рівень шуму | 83дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | ремінний |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0021 |
| Вес | 25,200кг |
| Об'єм | 0,161763куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Потужність | 1,2квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 80дб |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | коаксіальний |
| Кількість манометрів | 2од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-9073 |
| Вес | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000246куб.м |
| Різьба | м12 |
| Сумісність | pt-0022 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Фільтруючий елемент | паперовий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-9081 |
| Вес | 0,086кг |
| Об'єм | 0,001000куб.м |
| Різьба | м20 |
| Сумісність | pt-0007, pt-0013, pt-0014, pt-0036 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Фільтруючий елемент | паперовий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





