| Артикул товару | 0-11-921 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-825 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT10375-1_1 |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4307 |
| Вага | 0,022кг |
| Об'єм | 0,000134куб.м |
| Тип | преміум |
| Довжина | 70мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0028 |
| Вага | 0,440кг |
| Об'єм | 0,004505куб.м |
| Матеріал виготовлення | посилений пластик |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 225мм |
| Особливості | два режими, аквастоп |
| Інше | два режима подачі, аквастоп |
| Обсяг туби | 280-310мл |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 2-10-199 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT11004-7 |
| Ширина | 50мм |
| Тип | леза трапецевидні |
| Комплектація | 75 шт у пластиковій упаковці. В упаковці |
| Тип леза | оздоблювальне |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT11004-2 |
| Ширина | 19мм |
| Тип | леза трапецевидні |
| Комплектація | 10 шт у пластиковій упаковці. В упаковці |
| Тип леза | оздоблювальне |
Характеристики
258 грн./шт
Варіанти цін
258 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-10-425 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT10323-8 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT10358-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT10376-1_1 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2680 |
| Вага | 0,220кг |
| Об'єм | 0,000646куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Ширина шпателя | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | 0-11-911 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-11-921 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT10479-0 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4943 |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Товщина | 2.5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4016 |
| Вага | 0,016кг |
| Об'єм | 0,000403куб.м |
| Тип | мольтопрен |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 50мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-245 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-10293 |
Характеристики














