| Артикул товару | DM-3040 |
| Вес | 0,129кг |
| Об'єм | 0,000363куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 30мм |
| Довжина стрічки | 40м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0593 |
| Вес | 0,100кг |
| Матеріал рукоятки | скелетного типу сталь з пластиковими накладками |
| Об'єм | 0,000666куб.м |
| Тип | складаний ніж |
| Довжина в складеному вигляді | 95мм |
| Матеріал леза | сталь 3Cr13 |
| Загальна довжина | 164мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56hrc |
| Тип замка | liner lock |
| Товщина рукоятки | 12мм |
| Довжина леза ножа | 69мм |
| Матеріал леза ножа | сталь 3cr13 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0007 |
| Вес | 0,270кг |
| Об'єм | 0,003248куб.м |
| Розмір зубців | 10x10мм |
| Розмір затирачки | 280x130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DM-4840 |
| Вес | 0,195кг |
| Об'єм | 0,000581куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 48мм |
| Довжина стрічки | 40м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0366 |
| Вес | 5,750кг |
| Об'єм | 0,021977куб.м |
| Тип | плиткоріз на підшипниках |
| Максимальна довжина відрізання плитки | 600мм |
| Діаметр колеса | 22*2мм |
| Максимальна товщина плитки | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варианты цен
1 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-1502 |
| Вес | 0,075кг |
| Матеріал | штучний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000510куб.м |
| Ширина | 100мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 4” |
| Товщина | 20мм |
| Довжина ворсу | 83мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2690 |
| Вес | 0,285кг |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Ширина шпателя | 300мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варианты цен
179 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-4107 |
| Вес | 0,022кг |
| Об'єм | 0,000132куб.м |
| Тип | гірпаінт |
| Довжина | 70мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 70мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
9 грн./шт
Варианты цен
9 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0595 |
| Вес | 0,145кг |
| Матеріал рукоятки | сталь з накладками з склотекстоліту g10 |
| Об'єм | 0,000525куб.м |
| Тип | складаний ніж |
| Довжина в складеному вигляді | 110мм |
| Матеріал леза | сталь 7Cr17 |
| Загальна довжина | 181мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 60hrc |
| Тип замка | liner lock |
| Товщина рукоятки | 12мм |
| Довжина леза ножа | 80мм |
| Матеріал леза ножа | сталь 7cr17 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
359 грн./шт
Варианты цен
359 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0581 |
| Вес | 0,043кг |
| Об'єм | 0,000188куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь 2cr13 |
| Тип | ножиці канцелярські |
| Довжина | 140мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0363 |
| Вес | 8,750кг |
| Об'єм | 0,027601куб.м |
| Тип | плиткоріз посилений, з регулюванням |
| Максимальна довжина відрізання плитки | 600мм |
| Максимальна товщина плитки | 10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варианты цен
1 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0332 |
| Вес | 0,428кг |
| Об'єм | 0,000729куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1476 |
| Вес | 0,051кг |
| Матеріал | штучний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000360куб.м |
| Ширина | 76мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 3” |
| Товщина | 18мм |
| Довжина ворсу | 76мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0355 |
| Вес | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000341куб.м |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Товщина хрестика | 5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4115 |
| Вес | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000413куб.м |
| Тип | гірпаінт |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2206 |
| Вес | 0,148кг |
| Об'єм | 0,000520куб.м |
| Розмір зубців | 6x6мм |
| Ширина шпателя | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0004 |
| Вес | 0,300кг |
| Об'єм | 0,003248куб.м |
| Розмір зубців | 4x4мм |
| Розмір затирачки | 280x130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DM-4820 |
| Вес | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000480куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 48мм |
| Довжина стрічки | 20м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4956 |
| Вес | 0,202кг |
| Об'єм | 0,002205куб.м |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2080 |
| Вес | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000218куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 80мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики














