| Артикул товару | 0-28-631 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-47-322 |
Характеристики
| Артикул товару | 5-21-393 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-03-851 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2210 |
| Вага | 0,468кг |
| Об'єм | 0,001432куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило трапецієподібне |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 1000мм |
| Ширина ребра | 14.2мм |
| Товщина полотна | 0.8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0509 |
| Вага | 0,075кг |
| Матеріал рукоятки | метал |
| Об'єм | 0,000124куб.м |
| Тип | ніж канцелярський |
| Тип леза | сегментне |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина леза | 9мм |
| Фіксатор | гвинтовий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4941 |
| Вага | 0,062кг |
| Об'єм | 0,000611куб.м |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT10046-0 |
| Комплектація | Ніж. П’ять трапецеподібні леза |
| Тип леза | оздоблювальне |
| Матеріал корпусу | АВС - пластик |
| Фіксатор | так |
| Довжина ножа | 150мм |
| Тип фіксації леза | висувне |
Характеристики
1 396 грн./шт
Варіанти цін
1 396 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-10-780 |
Характеристики
702 грн./шт
Варіанти цін
702 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-11131 |
| Ширина | 19мм |
| Тип | леза трапецевідние |
| Комплектація | 5 штук. В упаковці |
| Тип леза | оздоблювальне |
Характеристики
258 грн./шт
Варіанти цін
258 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-47-312 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0352 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Кількість в упаковці | 150од. |
| Товщина хрестика | 2.5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT10330-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-475 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-11-800 |
Характеристики
| Артикул товару | 5-21-515 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT10421-0 |
| Гарантія | 36 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0530 |
| Вага | 0,315кг |
| Об'єм | 0,002173куб.м |
| Кількість в наборі | 56од. |
| Тип | набір скальпелів |
| Розмір | 307*308*25мм |
| Комплектація | леза; шило; тримачі; точильний камінь; пластиковий футляр |
| Розміри | 307*308*25мм |
| Кількість лез | 39од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-299 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-243 |
Характеристики














