| Артикул товару | DM-7240 |
| Вес | 0,317кг |
| Об'єм | 0,001061куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 72мм |
| Довжина стрічки | 40м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4815 |
| Вес | 0,334кг |
| Матеріал | метал, пластик |
| Об'єм | 0,000783куб.м |
| Довжина | 1500мм |
| Довжина в складеному вигляді | 850мм |
| Максимальна довжина | 1500мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DM-3020 |
| Вес | 0,076кг |
| Об'єм | 0,000313куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 30мм |
| Довжина стрічки | 20м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4415 |
| Вес | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000122куб.м |
| Тип | синтекс |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1302 |
| Вес | 0,075кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000317куб.м |
| Ширина | 102мм |
| Довжина | 55мм |
| Товщина | 10,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1102 |
| Вес | 0,108кг |
| Матеріал | натуральний свинний ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000345куб.м |
| Ширина | 102мм |
| Довжина | 52мм |
| Товщина | 18,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0506 |
| Вес | 0,092кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000420куб.м |
| Тип | ніж сегментний |
| Тип леза | лезо відламне |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина леза | 18мм |
| Фіксатор | лінійний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DM-7220 |
| Вес | 0,173кг |
| Об'єм | 0,000785куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 72мм |
| Довжина стрічки | 20м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2020 |
| Вес | 1,312кг |
| Об'єм | 0,004000куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Довжина | 2000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 2000мм |
| Товщина ребер жорсткості | 1,0мм |
| Ширина ребра | 10мм |
| Товщина ребра | 1мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варианты цен
799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2420 |
| Вес | 1,400кг |
| Об'єм | 0,004519куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 95мм |
| Висота | 20мм |
| Тип | правило трапецієподібне |
| Товщина профілю | 1мм |
| Довжина | 2000мм |
| Особливості | двохват, 2 ребра жорсткості |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 200см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
615 грн./шт
Варианты цен
615 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-2640 |
| Вес | 0,302кг |
| Об'єм | 0,000880куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 400мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варианты цен
179 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0027 |
| Вес | 0,328кг |
| Об'єм | 0,003830куб.м |
| Матеріал виготовлення | посилений пластик |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 225мм |
| Обсяг туби | 280-310мл |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-4210 |
| Вес | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000157куб.м |
| Тип | велюр |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2358 |
| Вес | 0,244кг |
| Об'єм | 0,001005куб.м |
| Розмір зубців | 8x8мм |
| Ширина шпателя | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4953 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,001848куб.м |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Основа | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0016 |
| Вес | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000600куб.м |
| Тип | притискний |
| Довжина | 50мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 40мм |
| Діаметр вісі | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-5003 |
| Вес | 0,091кг |
| Об'єм | 0,000189куб.м |
| Тип | олівець столярний |
| Довжина | 180мм |
| Кількість | 12од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4510 |
| Вес | 0,012кг |
| Об'єм | 0,000181куб.м |
| Тип | мультиколор |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2415 |
| Вес | 0,852кг |
| Об'єм | 0,002850куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 95мм |
| Висота | 20мм |
| Тип | правило трапецієподібне |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1500мм |
| Особливості | двохват, 2 ребра жорсткості |
| Довжина правила | 150см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
469 грн./шт
Варианты цен
469 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-1450 |
| Вес | 0,050кг |
| Матеріал | штучний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000173куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 2” |
| Товщина | 16мм |
| Довжина ворсу | 64мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики














