| Артикул товару | DCD708D2T |
| Вага | 1.1кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1650об/хв |
| Комплектація | Акумулятор 2 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Крутний момент | 65Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 450об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1650об/хв |
| Вихідна потужність | 340Вт |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Ємність аккумулятора | 2Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 799 грн./шт
Варіанти цін
8 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25134K |
| Вага | 3кг |
| Швидкість обертання | 1500об/хв |
| Частота удару | 5540уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 2.8Дж |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини - 1 шт. Швидкознімний БЗП патрон (13 мм) - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Споживана потужність | 800Вт |
| Режими роботи | 3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30мм |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 26мм |
| З’ємний патрон | є |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 30мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13мм |
| Макс. діаметр свердління (дерево) | 30мм |
| Макс. діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 899 грн./шт
Варіанти цін
8 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD791D2 |
| Вага | 1.5кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Зарядний пристрій - 1 шт. Акумулятор (2 Ач) - 2 шт. Магнітний тримач - 1 шт. Кріплення на пояс - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Крутний момент | 70Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 550об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000об/хв |
| Вихідна потужність | 460Вт |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Ємність аккумулятора | 2Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 199 грн./шт
Варіанти цін
18 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD710D2 |
| Вага | 1.1кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 12В |
| Швидкість обертання | 1500об/хв |
| Комплектація | Зарядний пристрій - 1 шт. Акумулятор (2 Аг) - 2 шт. Валіза - 1 шт |
| Крутний момент | 24Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 400об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1500об/хв |
| Вихідна потужність | 180Вт |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 10мм |
| Регулювання оборотів | є |
| Ємність аккумулятора | 2Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 699 грн./шт
Варіанти цін
7 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
2 199 грн./шт
Варіанти цін
2 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF903P1G |
| Вага | 1кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 12V XR Li-lon 5 Аг (GFN блок - Glass Filled Nylon) - 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Гумовий чохол корпусу – 1 шт. Поролоновий ложемент – 1 шт. |
| Крутний момент | 338Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 3 ⁄ 8дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 2850об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 3250уд/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
16 299 грн./шт
Варіанти цін
16 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-5055 |
| Вага | 1,667кг |
| Об'єм | 0,010203куб.м |
| Напруга | 230в |
| Потужність | 550Вт |
| Споживана потужність | 550вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Об'єм бачка | 800мл |
| Діаметр форсунки | 1,8мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1034 |
| Вага | 0,419кг |
| Об'єм | 0,002130куб.м |
| Тип | одноразові мішки для пилососа |
| Діаметр посадкового отвору | 65мм |
| Кількість в упаковці | 5шт |
| Діаметр посадки | 40/50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-0461 |
| Вага | 2,330кг |
| Об'єм | 0,005170куб.м |
| Напруга | 230В |
| оберти холостого ходу | 0-3000об/хв |
| Максимальна глибина пропилу | дерево 80 мм; сталь 8 мм; алюміній 10 мм |
| Частота мережі | 50Гц |
| Споживана потужність | 750вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Хід пилки | 19мм |
| Частота ходу | 0-3000хід/хв. |
| Кут пропилу | 45, 90° |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCS373NT |
| Вага | 3.76кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 3700об/хв |
| Комплектація | Твердосплавний диск 140 мм - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Діаметр круга | 140мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 460Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 43мм |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
20 599 грн./шт
Варіанти цін
20 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCM849P2 |
| Вага | 1.9кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 2200об/хв |
| Комплектація | Полірувальна машина акумуляторна безщіткова - 1 шт. Акумуляторна батарея 18.0В XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Сумка для зберігання - 1 шт |
| Шпиндель | М14 |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр підошви | 180мм |
| Принцип дії | роторна |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
29 299 грн./шт
Варіанти цін
29 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST83471 |
| Вага | 3.9кг |
| Час заряду акумулятора | 75 хв. 2 акумулятори/ 18V XR 5 Аг (DCB184)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 18В |
| Струм зарядки | 6А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
Характеристики
16 999 грн./шт
Варіанти цін
16 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD777M2T |
| Вага | 1.76кг |
| Ємність акумулятора | 4Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1750об/хв |
| Комплектація | Акумулятор (4 Аг) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Крутний момент | 65Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 500об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1750об/хв |
| Вихідна потужність | 340Вт |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Ємність аккумулятора | 4Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
15 699 грн./шт
Варіанти цін
15 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0110 |
| Вага | 1,630кг |
| Об'єм | 0,004638куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 0-500/0-1800об/хв |
| Особливості | знімний патрон |
| Споживана потужність | 420вт |
| Патрон | 0.8-10мм |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальний діаметр свердління | дерево: 25 мм; сталь: 10 мм |
| Крутний момент | 20нм |
| Наявність реверсу | так |
| Регулятор моменту | 21+1 |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0235 |
| Вага | 2,875кг |
| Об'єм | 0,006912куб.м |
| Швидкість обертання | 6000-12200об/хв |
| Особливості | система стабілізації обертів, захист від повторного ввімкнення, плавний пуск, безключова фіксація захисного кожуха |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1200вт |
| Довжина мережевого дроту | 4м |
| Шпиндель | м14 |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MW-0011 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,005104куб.м |
| Висота | 140мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCS389T2 |
| Вага | 3.54кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумулятор DCB546 - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1874Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3000ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 28.6мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 300мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 130мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 160мм |
| Ємність аккумулятора | 2Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
40 499 грн./шт
Варіанти цін
40 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0711 |
| Вага | 5,894кг |
| Об'єм | 0,016340куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 16000об/хв |
| Особливості | максимальна глибина вибірки фальца (чверті) -15мм |
| Споживана потужність | 1300вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальна ширина ножа | 110мм |
| Ширина обробки | 110мм |
| Глибина обробки | 0-3,5мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 699 грн./шт
Варіанти цін
3 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWS520KT |
| Вага | 5кг |
| Швидкість обертання | 4200об/хв |
| Комплектація | Прецизійний пильний диск з 48 зубами - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Діаметр круга | 165мм |
| Споживана потужність | 1300Вт |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 40мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 59мм |
| Максимальний кут нахилу | 47град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
28 499 грн./шт
Варіанти цін
28 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























