| Артикул товару | DXWDMIG200E |
| Вес | 27кг |
| Комплектація | Кабель електродотримача - 1 шт. Кабель затиску маси - 1 шт. Зварювальний щиток - 1 шт. Молоток-щітка - 1 шт. Щітка - 1 шт. Перехідник з 32 А на 16 А. Інструкція з експлуатації |
| Діаметр електрода | 1.6-4.0мм |
| Номінальна потужність | 230В |
| Діаметр зварювального дроту макс | 1мм |
| Діаметр встановлюваних котушок з дротом макс | 200мм |
| Кабель затиску маси | 1.5м |
| Кабель електродотримача | 1.5м |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна споживча потужність MMA | 6.4кВт |
| Максимальна споживча потужність MIG | 5.8кВт |
| Максимальна споживча потужність TIG | 4.4кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 4мм |
| Максимальний зварювальний струм MIG | 200А |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 200А |
| Максимальний зварювальний струм TIG | 200А |
| Напруга холостого ходу MIG | 65В |
| Напруга холостого ходу MMA | 65В |
| Напруга холостого ходу TIG | 65В |
| Охолодження | Примусово повітряне |
| Робота без втрати потужності | 230В |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MIG | 90% |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 90% |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі TIG | 90% |
| Регулювання зварювального струму MIG | 16-200А |
| Регулювання зварювального струму MMA | 40-200А |
| Регулювання зварювального струму TIG | 15-200А |
| Режими зварювання | MMA, MIG, TIG |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |
| Тип зварювального дроту | SG2, INOX, AL, FLUX |
| Функція Антиприлипання (Anti-Stick) | Є |
| Функція Гарячий старт (Hot-Start) | Є |
| Функція Зниження напруги (VDR) | Є |
| Функція Форсаж дуги (Arc-Force) | Є |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
78 999 грн./шт
Варианты цен
78 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EEV-2200W |
| Вес | 28.8кг |
| Тип | майданчикові |
| Потужність | 2.2кВт |
| Центробіжна сила | 9.61кН |
| Параметри мережі | 230В |
| Частота току | 50Гц |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | EEV-1500W |
| Вес | 19.2кг |
| Тип | майданчикові |
| Потужність | 1.5кВт |
| Центробіжна сила | 6.86кН |
| Частота вібрації | 2840об/хв |
| Параметри мережі | 230В |
| Частота току | 50Гц |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
5 499 грн./шт
Варианты цен
5 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ECS-800E |
| Вес | 12кг |
| Тип | плаваюча |
| Потужність | 0.8кВт |
| Комплектація | Комплектується без алюмінієвого профілю |
| Частота вібрації | 2960об/хв |
| Сила удару | 2,2кН |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | EEH-200 |
| Комплектація | Тримач електрода (без кабелю) - 1шт |
| Режими зварювання | MMA |
| Допустимий зварювальний струм | 200А |
| Перетин кабелю | 25кв.мм |
Характеристики
| Артикул товару | DCD1007NT |
| Вес | 1.87кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 169Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 450об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1200об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2000об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 66мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 8500уд/хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 22100уд/хв |
| Частота ударів 3 швидкість | 38250уд/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
17 399 грн./шт
Варианты цен
17 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EWM-160AMD |
| Вес | 10.8кг |
| Комплектація | Кабель електродотримача - 1 шт. Кабель затиску маси - 1 шт. Пальник для напівавтоматичного зварювання - 1 шт. Інструкція з експлуатації |
| Номінальна напруга | 230В |
| Діаметр електрода | 1.6-4.0мм |
| Діаметр зварювального дроту макс | 1мм |
| Діаметр встановлюваних котушок з дротом макс | 200мм |
| Кабель затиску маси | 2м |
| Кабель електродотримача | 3м |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна споживча потужність MMA | 7.2кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 5мм |
| Максимальний зварювальний струм MIG | 160А |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 160А |
| Напруга холостого ходу MMA | 60В |
| Охолодження | Примусово повітряне |
| Робота без втрати потужності | 160-260В |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 60% |
| Регулювання зварювального струму MIG | 20-160А |
| Регулювання зварювального струму MMA | 20-160А |
| Режими зварювання | MMA, MIG MAG, TIG LIFT, FCAW |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |
| Функція Антиприлипання (Anti-Stick) | Є |
| Функція Гарячий старт (Hot-Start) | Є |
| Функція Зниження напруги (VDR) | Є |
| Функція Форсаж дуги (Arc-Force) | Є |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0322 |
| Вес | 1,900кг |
| Об'єм | 0,006413куб.м |
| Ємність акумулятора | 2ач |
| Напруга | 12в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 0-500/0-1900об/хв |
| Патрон | 0,8-10мм |
| Крутний момент | 50 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Наявність реверсу | є |
| Регулятор моменту | 21+1нм |
| LED-підсвічування | є |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1028 |
| Вес | 0,328кг |
| Об'єм | 0,002130куб.м |
| Тип | одноразові мішки для пилососа |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Діаметр посадки | 36/54мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCB1880 |
| Вес | 0.95кг |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR 8 Ач- 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 8Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
7 799 грн./шт
Варианты цен
7 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCW620NT |
| Вес | 3.62кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 23000об/хв |
| Тип | багатофункціональний |
| Комплектація | Перехідник для пилососу Airlock – 1 шт. Кришка пиловідведення - 1 шт. Поздовжня напрямна - 1 шт. Цанга 8 мм (1/2″) - 1 шт. Цанга 12 мм (1/2″) - 1 шт. Направляюча втулка – 1 шт. Перехідник для основи фрезера - 1 шт. Збірник стружки – 1 шт. Гайковий ключ на 22 мм – 1 шт. Центрувальний конус – 1 шт. Пилозахисна кришка – 1 шт. Велика пилозахисна кришка 50 мм – 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1700Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 8 - 12мм |
| Максимальний діаметр фрези | 63мм |
| Хід фрезерної головки | 70мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
32 699 грн./шт
Варианты цен
32 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
1 989 грн./шт
Варианты цен
1 989 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























