| Артикул товару | WT-0313 |
| Вага | 1,650кг |
| Об'єм | 0,004416куб.м |
| Ємність акумулятора | 1.3ач |
| Акумулятор | li-ion |
| LED- підсвітка | так |
| Напруга | 18в |
| Швидкість обертання | 0-400/0-1500об/хв |
| оберти холостого ходу | 0-400/0-1500об/хв |
| Особливості | індикатор рівня заряду батареї |
| Патрон | 0.8-10мм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10 мм; деревина: 25 мм |
| Крутний момент | 25нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Наявність реверсу | так |
| Регулятор моменту | 21+1 |
| LED-підсвічування | так |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-0316 |
| Вага | 0,450кг |
| Об'єм | 0,000642куб.м |
| Ємність акумулятора | 1.5ач |
| Напруга | 18в |
| Тип | li-ion |
| Сумісність | dt-0315 |
| Напруга живлення | 18В |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCW200N |
| Вага | 1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 13500об/хв |
| Комплектація | Дирокол - 1 шт. Мішок для збору пилу - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Амплітуда коливань | 1.6мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна акумуляторна |
| Розмір підошви | 115х108мм |
| Розмір шліфувального паперу | 115х115мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
12 599 грн./шт
Варіанти цін
12 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG418NT |
| Вага | 2.18кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | 2-х позиційна бічна рукоятка - 1 шт. Регульований без ключа захисний кожух - 1 шт. Без ключова притискна гайка - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Без акумулятора. Валіза - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 9000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 2300Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
14 199 грн./шт
Варіанти цін
14 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS369N |
| Вага | 1.43кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пила шабельна акумуляторна безщіткова - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою. Кріплення на ремінь - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Максимальне число ходів | 2800ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 16мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 90мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 40мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 90мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 799 грн./шт
Варіанти цін
8 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCH274N |
| Вага | 2.7кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1100об/хв |
| Частота удару | 4600уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 2.1Дж |
| Комплектація | Швидкознімний 13 мм патрон - 1 шт |
| Режими роботи | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 400Вт |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 26 |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 24мм |
| З’ємний патрон | є |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 26мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 24 |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
22 199 грн./шт
Варіанти цін
22 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF921N |
| Вага | 1.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 3550уд/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Картонна коробка |
| Крутний момент | 610Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1400об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2500об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
11 999 грн./шт
Варіанти цін
11 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0360 |
| Вага | 3,400кг |
| Об'єм | 0,010626куб.м |
| Ємність акумулятора | 2,0ач |
| Акумулятор | li-ion |
| Напруга | 20в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| оберти холостого ходу | 500/2000об/хв |
| Патрон | 2-13мм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 13 мм; дерево: 40 мм |
| Крутний момент | 60нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Наявність реверсу | так |
| Регулятор моменту | 21+1 |
| LED-підсвічування | так |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
4 999 грн./шт
Варіанти цін
4 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MW-0001 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000330куб.м |
| Розмір | 100*68*14мм |
| Максимальне зусилля | 11кг |
| Кут | 30°, 45°, 60°, 75°, 90°, 135° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0364 |
| Вага | 3,240кг |
| Об'єм | 0,010710куб.м |
| Ємність акумулятора | 2.0ач |
| Акумулятор | li-ion |
| Напруга | 20в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Частота удару | 0-3000уд/хв |
| Тип патрона | 1/2" квадрат |
| оберти холостого ходу | 0-2500об/хв |
| Крутний момент | 300нм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 999 грн./шт
Варіанти цін
3 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0119 |
| Вага | 2,800кг |
| Об'єм | 0,007831куб.м |
| Напруга | 230В |
| Частота мережі | 50Гц |
| Споживана потужність | 900вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-2800об/хв |
| Напруга живлення | 230В |
| Патрон | швидкозатискний 1.5-13мм |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальний діаметр свердління | дерево: 40мм; сталь: 13мм; цегла/бетон: 18мм |
| Різьба шпинделя | 1/2" х 20 unf |
| Швидкозатискний патрон | 1.5-13мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-5012 |
| Вага | 1,940кг |
| Об'єм | 0,010425куб.м |
| Напруга | 230в |
| Комплектація | вимірювач в'язкості;<br>два запасних сопла;<br>голка для чищення сопла;<br>інструкція з експлуатації;<br>картонна коробка;<br> |
| Споживана потужність | 110вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Об'єм бачка | 800мл |
| Діаметр форсунки | 0.8мм |
| Витрата фарби | 300мл/хв. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | EPTB-350-150 |
| Комплектація | 4 лопаті |
| Висота лопаті | 2мм |
| Довжина лопаті | 350мм |
| Ширина лопаті | 150мм |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB132 |
| Вага | 1.2кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій (подвійне). У картонній коробці |
| Час заряду акумулятора | 180 хв/54 В XR, 12/4 Агхв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 4А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
6 699 грн./шт
Варіанти цін
6 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB118 |
| Вага | 0.65кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій. У картонній коробці |
| Час заряду акумулятора | 60 хв/18 В, 54 В XR, 6/2 Аг (DCB546)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 18В |
| Струм зарядки | 8А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
3 199 грн./шт
Варіанти цін
3 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWD014S |
| Вага | 1.34кг |
| Швидкість обертання | 2800об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Споживана потужність | 550Вт |
| Крутний момент | 7.9Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 2800об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 10мм |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 10мм |
| Макс. кількість оборотів 1 швидкість | 2800об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
3 999 грн./шт
Варіанти цін
3 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS570N |
| Вага | 3.6кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 5500об/хв |
| Комплектація | Пильний диск з 24 зубами - 1 шт. Ключ для зміни диска - 1 шт. Перехідник для пилососа - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Діаметр круга | 184мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 49мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 64мм |
| Максимальний кут нахилу | 57град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
13 999 грн./шт
Варіанти цін
13 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0711 |
| Вага | 5,894кг |
| Об'єм | 0,016340куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 16000об/хв |
| Особливості | максимальна глибина вибірки фальца (чверті) -15мм |
| Споживана потужність | 1300вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальна ширина ножа | 110мм |
| Ширина обробки | 110мм |
| Глибина обробки | 0-3,5мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 699 грн./шт
Варіанти цін
3 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
2 199 грн./шт
Варіанти цін
2 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MW-0011 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,005104куб.м |
| Висота | 140мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





























