| Артикул товару | D25911K |
| Вес | 12.7кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 1620уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 27Дж |
| Комплектація | Бокова рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт. |
| Споживана потужність | 1700Вт |
| Джерело живлення | Мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
58 999 грн./шт
Варианты цен
58 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXV20PTA |
| Вес | 6.2кг |
| Довжина шлангу | 2,1м |
| Діаметр шланга | 48мм |
| Комплектація | DXVA19-2558 – шланг 48мм/2,1м – 1 шт . DXVA199-1202 – подовжувальні трубки – 2 шт. DXVC4001 – фільтр – 1 шт. . DXVA19-4204 – мішок паперовий – 1 шт. DXVA19-5158 – сумка для зберігання аксесуарів – 1 шт. DXVA19-1300 – универсальна насадка 48 мм – 1 шт. DXVA19-1400 – насадка для щілин 48 мм – 1 шт. DXVA19-1900D – насадка для підлоги 48 мм – 1 шт. DXVA19-2400 – кругова насадка 48 мм – 1 шт. |
| Споживана потужність | 1050Вт |
| Рівень шуму | 80дБ |
| Джерело живлення | мережеве |
| Об’єм пилозбірника | 20л |
| Швидкість повітряного потоку | 2268л/хв |
| Сила всмоктування | 15кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
7 299 грн./шт
Варианты цен
7 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCW620H2 |
| Вес | 3.62кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 23000об/хв |
| Тип | багатофункціональний |
| Комплектація | Перехідник для пилососу Airlock – 1 шт. Кришка пиловідведення - 1 шт. Поздовжня напрямна - 1 шт. Цанга 8 мм (1/2″) - 1 шт. Цанга 12 мм (1/2″) - 1 шт. Направляюча втулка – 1 шт. Перехідник для основи фрезера - 1 шт. Збірник стружки – 1 шт. Гайковий ключ на 22 мм – 1 шт. Центрувальний конус – 1 шт. Пилозахисна кришка – 1 шт. Велика пилозахисна кришка 50 мм – 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon PowerStack 5 Ач - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1700Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 8 - 12мм |
| Максимальний діаметр фрези | 63мм |
| Хід фрезерної головки | 70мм |
| Ємність акумулятору | 5Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
53 199 грн./шт
Варианты цен
53 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ECV-800W |
| Вес | 2.3кг |
| Тип | глибинний |
| Потужність | 0.8кВт |
| Комплектація | Без гнучкого валу та вібробулави |
| Діаметр вібробулави | 35мм |
| Довжина гнучкого валу | 2м |
| Параметри мережі | 230В |
| Частота току | 50Гц |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | DWE4277 |
| Вес | 2.5кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 10500об/хв |
| Комплектація | Безключевий захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Ключ для зміни диска - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1500Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 10 500об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
7 799 грн./шт
Варианты цен
7 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ETR-082H |
| Вес | 82кг |
| Тип двигуна | Honda |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 790 х 480 x 1150мм |
| Потужність | 5.5к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Максимальна глибина ущільнення | 450мм |
| Плита | 330 х 290мм |
| Швидкість руху | 9-12м/хв |
| Сила удару | 10кН |
| Ударна амплітуда | 40-65мм |
| Частота ударів | 640уд/хв |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
44 999 грн./шт
Варианты цен
44 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D25966 |
| Вес | 18.8кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 1080уд/хв |
| Тип патрона | шестигранник 28 мм |
| Енергія удару | 41Дж |
| Комплектація | Бічна рукоятка – 1 шт. Зубило – 1 шт. Шестигранник – 1 шт. |
| Споживана потужність | 1800Вт |
| Джерело живлення | Мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
82 999 грн./шт
Варианты цен
82 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DE6262 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DCW620 |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 918 грн./шт
Варианты цен
1 918 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCH416NT |
| Вес | 4.1кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 725об/хв |
| Частота удару | 4200уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 4.5Дж |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 32мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 32мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
40 499 грн./шт
Варианты цен
40 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK1012P4T |
| Вес | 26кг |
| Кількість в наборі | 10шт |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий ударний DCD796 - 1 шт. Шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий DCF887 - 1 шт. Пила дискова акумуляторна безщіткова DCS565 - 1 шт. Пила шабельна акумуляторна DCS382 - 1 шт. Багатофункціональний інструмент акумуляторний безщітковий DCS356 - 1 шт. Пила лобзикова акумуляторна безщіткова DCS334 - 1 шт. Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS PLUS DCH172 - 1 шт. Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова DCG405 - 1 шт. Рівень лазерний лінійний DCE088NG18 - 1 шт. Ліхтар світлодіодний акумуляторний DCL040 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 4 шт. Зарядний пристрій на 2 порти - 1 шт. Валіза TSTAK - 3 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
109 499 грн./шт
Варианты цен
109 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
5 815 грн./шт
Варианты цен
5 815 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
10 049 грн./шт
Варианты цен
10 049 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























