| Артикул товару | DCD805E2T |
| Вага | 1.34кг |
| Ємність акумулятора | 1.7Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18.0 В XR Li-lon PowerStack 1.7 Ач – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 90Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 650об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000об/хв |
| Вихідна потужність | 460Вт |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 11050уд/хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 34000уд/хв |
| Ємність аккумулятора | 1.7Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
24 899 грн./шт
Варіанти цін
24 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1030 |
| Вага | 8,900кг |
| Об'єм | 0,073095куб.м |
| Напруга | 230в |
| Особливості | розетка, синхростарт |
| Довжина шлангу | 3м |
| Діаметр шланга | 35мм |
| Застосування | для сухого та вологого прибирання |
| Об'єм резервуару | 30л |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Інше | макс. мощность подключаемого электроинструмента до 1000 вт |
| Матеріал корпусу | нержавійна сталь 410 |
| Довжина мережевого дроту | 4м |
| Робоче розрідження | 17кпа |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MW-0004 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000336куб.м |
| Розмір | 70*80*14мм |
| Максимальне зусилля | 11кг |
| Кут | 45°, 90°,135° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCG405P2 |
| Вага | 1.74кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Акумулятор (5 Аг) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 9000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 800Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
20 899 грн./шт
Варіанти цін
20 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS565N |
| Вага | 2.8кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 4950об/хв |
| Комплектація | Пила дискова акумуляторна бесщіткова - 1 шт. Пильний диск - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою. |
| Діаметр круга | 165мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 42мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 55мм |
| Максимальний кут нахилу | 50град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
14 999 грн./шт
Варіанти цін
14 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPTB-216-125 |
| Комплектація | 4 лопаті |
| Висота лопаті | 2мм |
| Довжина лопаті | 350мм |
| Ширина лопаті | 150мм |
Характеристики
| Артикул товару | DCF504L1G |
| Вага | 0.75кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 250об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 12V XR Li-lon 3 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Паролоновий ложемент - 1 шт. |
| Крутний момент | 54Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Ємність аккумулятора | 3Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
16 899 грн./шт
Варіанти цін
16 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-0121 |
| Вага | 2,750кг |
| Об'єм | 0,006696куб.м |
| Напруга | 230В |
| Частота мережі | 50Гц |
| Споживана потужність | 950вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-2800об/хв |
| Напруга живлення | 230В |
| Патрон | ключовий 1.5-13мм |
| Максимальний діаметр свердління | дерево: 40мм; сталь: 14мм; цегла/бетон: 16мм |
| Ключовий патрон | 1.5-13мм |
| Різьба шпинделя | 1/2" х 20 unf |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWE492S |
| Вага | 5.2кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 6600об/хв |
| Комплектація | Защитный кожух - 1 шт. Антивібраційна бокова рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланци - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 230мм |
| Споживана потужність | 2200Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 6 600об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 999 грн./шт
Варіанти цін
9 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25481K |
| Вага | 5.9кг |
| Швидкість обертання | 540об/хв |
| Частота удару | 3150уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 6.1Дж |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1050Вт |
| Режими роботи | 3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 40мм |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 100мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
28 299 грн./шт
Варіанти цін
28 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCH263P1 |
| Вага | 2.7кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1165об/хв |
| Частота удару | 4300уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 3Дж |
| Комплектація | Бесщеточний перфоратор - 1 шт. Акумулятор (5 Аг) - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 400Вт |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 28мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 30мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13мм |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
22 399 грн./шт
Варіанти цін
22 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0367 |
| Вага | 2,170кг |
| Об'єм | 0,006600куб.м |
| Акумулятор | li-ion (не входить до комплектації) |
| Напруга | 20в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| оберти холостого ходу | 2500об/хв |
| Максимальна глибина пропилу | дерево 180 мм; метал 8 мм |
| Хід пилки | 28мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 499 грн./шт
Варіанти цін
2 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0313 |
| Вага | 1,650кг |
| Об'єм | 0,004416куб.м |
| Ємність акумулятора | 1.3ач |
| Акумулятор | li-ion |
| LED- підсвітка | так |
| Напруга | 18в |
| Швидкість обертання | 0-400/0-1500об/хв |
| оберти холостого ходу | 0-400/0-1500об/хв |
| Особливості | індикатор рівня заряду батареї |
| Патрон | 0.8-10мм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10 мм; деревина: 25 мм |
| Крутний момент | 25нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Наявність реверсу | так |
| Регулятор моменту | 21+1 |
| LED-підсвічування | так |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-0316 |
| Вага | 0,450кг |
| Об'єм | 0,000642куб.м |
| Ємність акумулятора | 1.5ач |
| Напруга | 18в |
| Тип | li-ion |
| Сумісність | dt-0315 |
| Напруга живлення | 18В |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-0613 |
| Вага | 4,588кг |
| Об'єм | 0,015989куб.м |
| Напруга | 230В |
| оберти холостого ходу | 5000об/хв |
| Максимальна глибина пропилу | под углом 90°: 57 мм; под углом 45°: 41 мм |
| Частота мережі | 50Гц |
| Діаметр круга | 185*20мм |
| Споживана потужність | 1300вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000об/хв |
| Напруга живлення | 230В |
| Кількість зубців | 24шт |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCF620N |
| Вага | 1.08кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 4400об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів, зарядного пристрою та валізи |
| Крутний момент | 30Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Вихідна потужність | 435Вт |
| Наявність удару | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 699 грн./шт
Варіанти цін
9 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EP-086 |
| Матеріал | гумовий |
| Розмір | 540х420, мм |
Характеристики
1 149 грн./шт
Варіанти цін
1 149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCW200N |
| Вага | 1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 13500об/хв |
| Комплектація | Дирокол - 1 шт. Мішок для збору пилу - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Амплітуда коливань | 1.6мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна акумуляторна |
| Розмір підошви | 115х108мм |
| Розмір шліфувального паперу | 115х1115мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
12 599 грн./шт
Варіанти цін
12 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS369N |
| Вага | 1.43кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пила шабельна акумуляторна безщіткова - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою. Кріплення на ремінь - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Максимальне число ходів | 2800ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 16мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 90мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 40мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 90мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 799 грн./шт
Варіанти цін
8 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























