| Артикул товару | EVS-45-200-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 45мм |
| Довжина гнучкого валу | 2м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 32мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 12мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
2 599 грн./шт
Варианты цен
2 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DZE591 |
| Тип | уплотнительное кольцо |
| Комплектація | Ущільнювальне кільце для DCE590 - 1 шт. |
| Сумісність | DCE590 |
| Призначення | для підйомника вакуумного |
Характеристики
2 950 грн./шт
Варианты цен
2 950 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCE590N |
| Вес | 1.6кг |
| Напруга | 18В |
| Робоча температура | от -10 до 40 ?C |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Температура зберігання | от -10 до 60 ?C |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вологість при зберіганні | до 80 % |
| Індикація одиниць вимірювання тиску | так |
| Індикація заряду батареї | так |
| Робоча вологість | до 80 % |
| Лічильник рівня тиску | так |
| Тип вакуумной присоски | акумуляторний |
| Абсолютна гарантія | 1 |
Характеристики
22 499 грн./шт
Варианты цен
22 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK308DM |
| Вес | 7.5кг |
| Кількість в наборі | 3шт |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Шурупокрут акумуляторний безщітковий DCF620 - 1 шт. Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS-Plus DCH133 - 1 шт. Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова DCG405 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 2 Аг - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 4 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Сумка - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
35 199 грн./шт
Варианты цен
35 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB183_N314783 |
| Вес | 0.4кг |
| Напруга | 18В |
| Висота | 48мм |
| Довжина | 110мм |
| Комплектація | Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Час заряду акумулятора | 30хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 2Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
1 899 грн./шт
Варианты цен
1 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-5062 |
| Вес | 0,280кг |
| Об'єм | 0,005002куб.м |
| Довжина шлангу | 1,5м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCF500L2G |
| Вес | 0.88кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 450об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 12V XR Li-lon GFN блок 3 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Тримач насадок зі шплінтом квадрат 1/4” - 1 шт. Тримач насадок зі шплінтом квадрат 3/8” - 1 шт. Тримач насадок зі шплінтом внутрішній шестигранник 1/4″ - 1 шт. Поролоновий ложемент - 1 шт. |
| Крутний момент | 75Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4; 3 ⁄ 8дюйм |
| Ємність аккумулятора | 3Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
21 899 грн./шт
Варианты цен
21 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EWM-140AMDS |
| Вес | 7кг |
| Комплектація | Кабель електродотримача - 1 шт. Кабель затиску маси - 1 шт. Інструкція з експлуатації |
| Номінальна напруга | 230В |
| Діаметр електрода | 1.6-4.0мм |
| Діаметр зварювального дроту макс | 1мм |
| Діаметр встановлюваних котушок з дротом макс | 200мм |
| Кабель затиску маси | 2м |
| Кабель електродотримача | 3м |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна споживча потужність MMA | 6.1кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 4мм |
| Максимальний зварювальний струм MIG | 140А |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 140А |
| Напруга холостого ходу MMA | 60В |
| Охолодження | Примусово повітряне |
| Робота без втрати потужності | 160-260В |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 60% |
| Регулювання зварювального струму MIG | 20-140А |
| Регулювання зварювального струму MMA | 20-140А |
| Режими зварювання | MMA, MIG MAG, TIG LIFT, FCAW |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |
| Функція Антиприлипання (Anti-Stick) | Є |
| Функція Гарячий старт (Hot-Start) | Є |
| Функція Зниження напруги (VDR) | Є |
| Функція Форсаж дуги (Arc-Force) | Є |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
| Артикул товару | WT-9364 |
| Вес | 1,340кг |
| Об'єм | 0,002870куб.м |
| Напруга | 20в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Частота удару | 0-3000уд/хв |
| Тип патрона | 1/2" квадрат |
| оберти холостого ходу | 0-2500об/хв |
| Крутний момент | 300нм |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWE4257 |
| Вес | 2.5кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 10000об/хв |
| Комплектація | Безключевий захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1500Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 2 800 - 10 000об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
6 899 грн./шт
Варианты цен
6 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D25911K |
| Вес | 12.7кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 1620уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 27Дж |
| Комплектація | Бокова рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт. |
| Споживана потужність | 1700Вт |
| Джерело живлення | Мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
58 999 грн./шт
Варианты цен
58 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























