| Артикул товару | DCF601N |
| Вага | 0.68кг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1100об/хв |
| Комплектація | Шурупокрут акумуляторний безщітковий - 1 шт |
| Крутний момент | 8Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Вихідна потужність | 200Вт |
| Наявність удару | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
6 799 грн./шт
Варіанти цін
6 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-4003 |
| Вага | 5,400кг |
| Об'єм | 0,020200куб.м |
| Напруга | 230в |
| Габаритні розміри | 334х145х260мм |
| Споживана потужність | до 7ква |
| Струм зварювання | 20-160а |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6-4мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0073 |
| Вага | 0,943кг |
| Об'єм | 0,001680куб.м |
| Кількість в наборі | 18од. |
| Твердость за шкалою Роквелла | 89HRC |
| Комплектація | фрези <br /> дерев'яний кейс <br /> шестигранний ключ для заміни підшипників |
| Твердість за шкалою Роквелла | 89hrc |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Діаметр фрези | 6,35-38,1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCF892N |
| Вага | 1.67кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 3250уд/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Картонна коробка |
| Крутний момент | 1084Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 600об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1200об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2000об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
12 799 грн./шт
Варіанти цін
12 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF512D1 |
| Вага | 1.1кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 250об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 Аг – 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Сумка - 1 шт. |
| Крутний момент | 95Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Ємність аккумулятора | 2Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 499 грн./шт
Варіанти цін
18 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MW-0007 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000336куб.м |
| Розмір | 75*85мм |
| Максимальне зусилля | 11кг |
| Кут | 15°, 60°, 90°, 120°, 165° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0118 |
| Вага | 2,600кг |
| Об'єм | 0,007752куб.м |
| Напруга | 230В |
| Частота мережі | 50Гц |
| Споживана потужність | 800вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-2900об/хв |
| Напруга живлення | 230В |
| Патрон | ключовий 1.5-13мм |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальний діаметр свердління | дерево: 35мм; сталь: 13мм; цегла/бетон: 16мм |
| Ключовий патрон | 1.5-13мм |
| Різьба шпинделя | 1/2" х 20 unf |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 849 грн./шт
Варіанти цін
1 849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-0950 |
| Вага | 4,114кг |
| Об'єм | 0,010736куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 8000-28000об/хв |
| Максимальна глибина пропилу | 52мм |
| Споживана потужність | 1200вт |
| Цанговий затиск | 6-8мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-9370 |
| Вага | 3,625кг |
| Об'єм | 0,015840куб.м |
| LED- підсвітка | да |
| Напруга | 20в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 0-1250об/хв |
| Частота удару | 0-4800уд/хв |
| Тип патрона | sds-plus |
| Енергія удару | 2дж |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-1250об/хв |
| LED-підсвічування | так |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 599 грн./шт
Варіанти цін
3 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0236 |
| Вага | 3,045кг |
| Об'єм | 0,007770куб.м |
| Швидкість обертання | 6000-12200об/хв |
| Особливості | система стабілізації обертів, захист від повторного ввімкнення, плавний пуск, безключова фіксація захисного кожуха |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Довжина мережевого дроту | 4м |
| Шпиндель | м14 |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCG406N |
| Вага | 1.74кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 9000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 800Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 999 грн./шт
Варіанти цін
9 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE9112 |
| Вага | 0.8кг |
| Комплектація | Картон |
| Час заряду акумулятора | 60хв |
| Тип аккумулятора | Ni-Cd Ni-MHщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 18В |
| Напруга мінімальна | 7.2В |
| Струм зарядки | 2.3А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
4 002 грн./шт
Варіанти цін
4 002 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EP-107 |
| Матеріал | гумовий |
| Розмір | 560х520, мм |
Характеристики
1 599 грн./шт
Варіанти цін
1 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG426P2 |
| Вага | 1.2кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 25000об/хв |
| Комплектація | Акумулятор (5 Аг) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 6мм |
| Тип шліфувальної машини | прямошліфувальна акумуляторна |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
24 499 грн./шт
Варіанти цін
24 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF503N |
| Вага | 1кг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 250об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Крутний момент | 81Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 3 ⁄ 8дюйм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
12 199 грн./шт
Варіанти цін
12 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE4217 |
| Вага | 1.85кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 11000об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1200Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 11 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
5 699 грн./шт
Варіанти цін
5 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PB921.22.23 |
| Матеріал | гумовий |
| Тип | захисний чохол |
| Комплектація | захисний гумовий чохол - 1 шт. |
| Сумісність | DCF921 ⁄ DCF922 ⁄ DCF923 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























