| Артикул товару | D25981K |
| Вес | 31кг |
| Частота удару | 960уд/хв |
| Тип патрона | шестигранник 28 мм |
| Енергія удару | 62Дж |
| Комплектація | Транспортувальний візок - 1 шт. Гостре зубило - 1 шт |
| Споживана потужність | 2100Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
116 999 грн./шт
Варианты цен
116 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCD1007WW1T |
| Вес | 1.87кг |
| Ємність акумулятора | 8Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 8 Ач - 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 169Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 450об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1200об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2000об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 66мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 8500уд/хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 22100уд/хв |
| Частота ударів 3 швидкість | 38250уд/хв |
| Ємність аккумулятора | 8Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
28 599 грн./шт
Варианты цен
28 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCH172NT |
| Вес | 1.8кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1060об/хв |
| Частота удару | 4980уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 1.4Дж |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS PLUS - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза TSAK - 1 шт |
| Режими роботи | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 16мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
12 199 грн./шт
Варианты цен
12 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF860N |
| Вес | 1.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 3800об/хв |
| Частота удару | 4400уд/хв |
| Комплектація | Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Крутний момент | 282Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1800об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2500об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 3800об/хв |
| Вихідна потужність | 700Вт |
| Наявність удару | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
14 199 грн./шт
Варианты цен
14 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
249 грн./шт
Варианты цен
249 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK502P3 |
| Вес | 14.5кг |
| Кількість в наборі | 5шт |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий DCD800 - 1 шт. Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий DCF850 - 1 шт. Пилка дискова акумуляторна безщіткова DCS565 - 1 шт. Пила лобзикова акумуляторна безщіткова DCS335 - 1 шт. Багатофункціональний інструмент акумуляторний безщітковий DCS355 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 3 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Сумка - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
60 199 грн./шт
Варианты цен
60 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
3 849 грн./шт
Варианты цен
3 849 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EVS-38-500-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 38мм |
| Довжина гнучкого валу | 5м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | DCK200MP2T |
| Вес | 6.5кг |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Ударна дриль-шурупокрут акумуляторна DCD85 - 1 шт. Ударний шурупокрут акумуляторний DCF85 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Ач - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
28 499 грн./шт
Варианты цен
28 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
7 895 грн./шт
Варианты цен
7 895 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCH273NT |
| Вес | 2.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1100об/хв |
| Частота удару | 4600уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 2.1Дж |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 24мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 26мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
22 199 грн./шт
Варианты цен
22 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS496N |
| Вес | 1.5кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна товщина різу | 1.3мм |
| Максимальне число ходів | 2750ход/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
21 799 грн./шт
Варианты цен
21 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS781X2 |
| Вес | 23.2кг |
| Ємність акумулятора | 3Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 3800об/хв |
| Комплектація | Акумулятор 54В Li-Ion 3 Ач DCB547 - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Пиляльний диск - 1 шт. Спецключ - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт. Струбцина - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип пилки | торцювальна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 60мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 112мм |
| Максимальний кут нахилу | 49град |
| Кут повороту наліво | 50град |
| Кут повороту направо | 60град |
| Потужність двигуна | 89405кВт |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 278мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 278мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
98 599 грн./шт
Варианты цен
98 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























