| Артикул товару | DCF801N |
| Вага | 0.8кг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 2850об/хв |
| Частота удару | 3600уд/хв |
| Комплектація | Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Крутний момент | 163Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 950об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1950об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2850об/хв |
| Вихідна потужність | 200Вт |
| Наявність удару | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 299 грн./шт
Варіанти цін
7 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25832K |
| Вага | 7.4кг |
| Частота удару | 2900уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 10.5Дж |
| Комплектація | Багатопозиційна рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1350Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
33 399 грн./шт
Варіанти цін
33 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF964N |
| Вага | 3.7кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 2015уд/хв |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Крутний момент | 2576Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 3 ⁄ 4дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 440об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 575об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 1200об/хв |
| Вихідна потужність | 1100Вт |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
25 399 грн./шт
Варіанти цін
25 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCH735X2 |
| Вага | 8.5кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 355об/хв |
| Частота удару | 2705уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 13.3Дж |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX - 1 шт. Акумулятор Li-Ion 54 В XR FlexVolt (DCB547) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 48мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 125мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 48 |
| Максимальний діаметр свердління(коронка) | 125 |
| Ємність аккумулятора | 3Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
78 199 грн./шт
Варіанти цін
78 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
5 780 грн./шт
Варіанти цін
5 780 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0369 |
| Вага | 1,266кг |
| Об'єм | 0,002862куб.м |
| Акумулятор | li-ion (не іде в комплекті) |
| Напруга | 20в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Кут коливання | 3,2град |
| Частота ходу | 8000-20000об/хв |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCS777T2 |
| Вага | 15кг |
| Ємність акумулятора | 6Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Швидкість обертання | 6300об/хв |
| Комплектація | Пильний диск з 24 зубами - 1 шт. Спеціальний ключ - 1 шт. Струбцина - 1 шт. Акумуляторна батарея з індикатором стану заряду 54V XR FLEXVOLT Li-Ion 6 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. У картонній упаковці |
| Діаметр круга | 216мм |
| Споживана потужність | 1750Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип пилки | торцювальна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 48мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 60мм |
| Максимальний кут нахилу | 48град |
| Кут повороту наліво | 50град |
| Кут повороту направо | 50град |
| Потужність двигуна | 24449кВт |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 270мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 270мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
63 199 грн./шт
Варіанти цін
63 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCW220NT |
| Вага | 3.46кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пилозбірник - 1шт. Поворотний адаптер для видалення пилу - 1 шт. Шліфстрічка - 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова акумуляторна |
| Розмір стрічки | 75х533мм |
| Швидкість стрічки | 320м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
19 299 грн./шт
Варіанти цін
19 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS491NT |
| Вага | 1.8кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна товщина різу | 1.3мм |
| Максимальне число ходів | 2450ход/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
22 899 грн./шт
Варіанти цін
22 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD805P2LRT |
| Вага | 1.34кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 2000об/хв |
| Частота удару | 34000уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея з ременем для фіксації до інструменту 18.0В XR Li-lon 5 Аг LANYARD READY - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 90Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 650об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 11050уд/хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 34000уд/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
27 199 грн./шт
Варіанти цін
27 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-4002 |
| Вага | 4,200кг |
| Об'єм | 0,013100куб.м |
| Напруга | 230в |
| Габаритні розміри | 230х115х170мм |
| Споживана потужність | до 6,2ква |
| Струм зварювання | 20-150а |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6 - 4мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCG418X2 |
| Вага | 2.18кг |
| Ємність акумулятора | 3Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | 2-х позиційна бічна рукоятка - 1 шт. Регульований без ключа захисний кожух - 1 шт. Без ключова прижимна гайка - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Акумулятор DCB547 - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан TSTAK - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 9000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 2300Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
40 999 грн./шт
Варіанти цін
40 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG426N |
| Вага | 1.2кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 25000об/хв |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 6мм |
| Тип шліфувальної машини | прямошліфувальна акумуляторна |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
10 899 грн./шт
Варіанти цін
10 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB126G |
| Вага | 0.42кг |
| Напруга | 12В |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 12 В XR GFN блок - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 5Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
3 699 грн./шт
Варіанти цін
3 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PB900.899 |
| Матеріал | гумовий |
| Тип | захисний чохол |
| Комплектація | захисний гумовий чохол - 1 шт. |
| Сумісність | DCF899 ⁄ DCF900 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
Характеристики
1 798 грн./шт
Варіанти цін
1 798 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
2 143 грн./шт
Варіанти цін
2 143 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EW-2525 |
| Вага | 2,500кг |
| Об'єм | 0,000788куб.м |
| Діаметр зварювального електрода | 2,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWE4357 |
| Вага | 2.41кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 10500об/хв |
| Комплектація | Безключевий захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1700Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 2 200 - 10 500об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
15 799 грн./шт
Варіанти цін
15 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD709N |
| Вага | 1.2кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. |
| Крутний момент | 65Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 450об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1650об/хв |
| Вихідна потужність | 340Вт |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 7650уд/хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 28050уд/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
5 799 грн./шт
Варіанти цін
5 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF504N |
| Вага | 0.75кг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 250об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Крутний момент | 54Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
12 199 грн./шт
Варіанти цін
12 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























