| Артикул товару | D24000 |
| Вес | 32кг |
| Швидкість обертання | 4200об/хв |
| Комплектація | Відрізний диск. Бічний і задній колектори води. Шестигранний ключ |
| Діаметр круга | 250мм |
| Споживана потужність | 1600Вт |
| Діаметр отвору | 25.4мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Макс. поперечний різ під кутом 45 | 450мм |
| Макс. поперечний різ під кутом 90 | 610мм |
| Максимальна глибина різу | 95мм |
| Тип пилки | плиткоріз |
| Макс. глибина різу | 95мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
75 999 грн./шт
Варианты цен
75 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS369NT |
| Вес | 1.43кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пила шабельна акумуляторна безщіткова - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою. Кріплення на ремінь - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Максимальне число ходів | 2800ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 16мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 90мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 40мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 90мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
9 599 грн./шт
Варианты цен
9 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB184G |
| Вес | 0.72кг |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR GFN блок - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 5Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
5 199 грн./шт
Варианты цен
5 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS377NT |
| Вес | 3кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пила стрічкова акумуляторна безщіткова - 1 шт. Полотно пильне - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Кількість швидкостей | 1шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальна висота різу | 46мм |
| Максимальна ширина різу | 46мм |
| Швидкість полотна | 116м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
23 199 грн./шт
Варианты цен
23 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-1430 |
| Вес | 12,800кг |
| Об'єм | 0,123463куб.м |
| Напруга | 230в |
| Особливості | 2 вентилятори, розетка, синхростарт |
| Довжина шлангу | 4м |
| Застосування | для сухого і вологого прибирання |
| Об'єм резервуару | 30л |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Матеріал корпусу | нержавійна сталь 201 |
| Довжина мережевого дроту | 4м |
| Робоче розрідження | 20кпа |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 599 грн./шт
Варианты цен
1 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXV30SAPTA |
| Вес | 8.4кг |
| Довжина шлангу | 2,1м |
| Діаметр шланга | 48мм |
| Комплектація | DXVA19-2558 – шланг 48мм/2,1м – 1 шт . DXVA199-1202 – подовжувальні трубки – 2 шт. DXVC4001 – фільтр – 1 шт. . DXVA19-4204 – мішок паперовий – 1 шт. DXVA19-5158 – сумка для зберігання аксесуарів – 1 шт. DXVA19-1300 – универсальна насадка 48 мм – 1 шт. DXVA19-1400 – насадка для щілин 48 мм – 1 шт. DXVA19-2591– насадка для підлоги 48 мм – 1 шт. |
| Споживана потужність | 750Вт |
| Рівень шуму | 65дБ |
| Джерело живлення | мережеве |
| Об’єм пилозбірника | 30л |
| Швидкість повітряного потоку | 2400л/хв |
| Сила всмоктування | 18кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
9 799 грн./шт
Варианты цен
9 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-1025 |
| Вес | 7,900кг |
| Об'єм | 0,062856куб.м |
| Напруга | 230в |
| Особливості | розетка, синхростарт |
| Довжина шлангу | 3м |
| Застосування | для сухого і вологого прибирання |
| Об'єм резервуару | 20л |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Матеріал корпусу | нержавійна сталь 410 |
| Довжина мережевого дроту | 4м |
| Робоче розрідження | 17кпа |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20773 |
| Тип | полотно пиляльне універсальне |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ метал |
| Комплектація | Полотно пиляльне - 1 шт. |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
1 438 грн./шт
Варианты цен
1 438 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCD794NT |
| Вес | 1.12кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Валіза системи TSTAK - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою. |
| Крутний момент | 74Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 450об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1650об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
6 899 грн./шт
Варианты цен
6 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS353NT |
| Вес | 0.84кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт. Адаптер для оснащення інших виробників – 1 шт. Шестигранний ключ – 2 шт. Полотно пиляльне по дереву шириною 31 мм - 1 шт. Шліфпідошва трикутна – 1 шт. Полотно пиляльне по дереву із цвяхами шириною 31 мм - 1 шт. Жорсткий скребок – 1 шт. Перехідник для видалення пилу - 1 шт. Напрямна для різання - 1 шт. Шліфшкіра трикутна - 25 шт. Полотно для фігурного випилювання по дереву. 9,5 мм x 43 мм – 1 шт. |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кут коливань | 1.6град |
| Частота коливань на хвилину | 18000 |
| Частота коливань на хвилину 1 швидкість | 18000 |
| Ємність акумулятору | 2Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
10 999 грн./шт
Варианты цен
10 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
4 215 грн./шт
Варианты цен
4 215 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS355N |
| Вес | 1.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Діаметр посадкового отвору | 9.5мм |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. Адаптер для оснащення інших виробників - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Полотно пилкове по дереву шириною 31 мм - 1 шт. Шліфувальна підошва трикутна - 1 шт. Полотно пилкове по дереву з цвяхами шириною 31 мм - 1 шт. Шліфувальна шкірка трикутна - 25 шт. |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кут коливань | 1.6град |
| Частота коливань в хвилину | 20000 |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
6 999 грн./шт
Варианты цен
6 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EVS-35-150-800 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 35мм |
| Довжина гнучкого валу | 1.5м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | DCW600N |
| Вес | 1.54кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 25500об/хв |
| Тип | окантувальний |
| Комплектація | Фрезер окантувальний безщітковий - 1 шт. Порт системи видалення пилу - 1шт. Паралельний упор - 1 шт. Цанга 8 мм - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 6 - 8мм |
| Максимальний діаметр фрези | 30мм |
| Регулювання обертів | є |
| Хід фрезерної головки | 55мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
18 399 грн./шт
Варианты цен
18 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS356S2T |
| Вес | 1.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon PowerStack 3.5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан TSTAK - 1 шт. Адаптер для оснащення інших виробників - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Полотно пилкове по дереву шириною 31 мм - 1 шт. Шліфувальна підошва трикутна - 1 шт. Полотно пилкове по дереву з цвяхами шириною 31 мм - 1 шт. Сітка шліфувальна трикутна - 9 шт. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 9.5мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кут коливань | 1.6град |
| Частота коливань на хвилину | 20000 |
| Частота коливань на хвилину 1 швидкість | 15000 |
| Частота коливань на хвилину 2 швидкість | 17000 |
| Частота коливань на хвилину 3 швидкість | 20000 |
| Ємність аккумулятора | 3.5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
24 299 грн./шт
Варианты цен
24 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXVA19-2780 |
| Тип | адаптер ступінчастий |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
449 грн./шт
Варианты цен
449 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























