| Артикул товару | WT-0340 |
| Вага | 0,460кг |
| Об'єм | 0,002228куб.м |
| Ємність акумулятора | 2.0ач |
| Напруга | 20в |
| Тип | li-ion |
| Сумісність | інструмент storm 20в |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 099 грн./шт
Варіанти цін
1 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD709M2T |
| Вага | 1.2кг |
| Ємність акумулятора | 4Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий ударний - 1 шт. Акумуляторна батарея 18.0В XR Li-lon 4 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт |
| Крутний момент | 65Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 450об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1650об/хв |
| Вихідна потужність | 340Вт |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 7650уд/хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 28050уд/хв |
| Ємність аккумулятора | 4Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
19 999 грн./шт
Варіанти цін
19 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCBP318S2 |
| Вага | 1.1кг |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Акумуляторная батарея Li-Ion, 18 В XR PowerStack 3.5 Ач - 2 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 3.5Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR POWERSTACK |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
11 599 грн./шт
Варіанти цін
11 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE4347 |
| Вага | 2.39кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 10500об/хв |
| Комплектація | Безключевий захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1700Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 10 500об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
12 799 грн./шт
Варіанти цін
12 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB1104M2 |
| Вага | 0.5кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій - 1 шт. Акумулятори 18В XR Li-Ion 4 Аг (DCB182) - 2 шт. |
| Час заряду акумулятора | 60 хв. / 18 В XR Li-Ion 4 Аг (DCB182)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 4А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 299 грн./шт
Варіанти цін
7 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPC-063FLCT |
| Вага | 63кг |
| Тип двигуна | LCT |
| Тип | прямохідна |
| Габаритні розміри | 700 х 398 х 480мм |
| Потужність | 5к.с. |
| Комплектація | Візок. Бак для води. Килимок |
| Об'єм двигуна | 196куб.см |
| Максимальна глибина ущільнення | 250мм |
| Плита | 530 х 370мм |
| Швидкість руху | 25м/хв |
| Центробіжна сила | 11кН |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
13 499 грн./шт
Варіанти цін
13 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EFW-0810 |
| Вага | 1кг |
| Комплектація | Порошковий дріт EnerSol EFW-0810 - 1шт. |
| Діаметр дроту | 0.8мм |
| Режими зварювання | FCAW |
| Зовнішній діаметр котушки | 100мм |
Характеристики
| Артикул товару | DCB1104P3 |
| Вага | 0.5кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій – 1 шт. Акумулятори 18В XR Li-Ion 5 Аг (DCB184) – 3 шт. |
| Час заряду акумулятора | 75 хв. / 18 В XR Li-Ion Li-Ion 5 Аг (DCB184)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 4А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
15 299 грн./шт
Варіанти цін
15 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWD112S |
| Вага | 1.8кг |
| Споживана потужність | 701Вт |
| Крутний момент | 10.9Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 2500об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 10мм |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 10мм |
| Макс. кількість оборотів 1 швидкість | 2500об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
5 299 грн./шт
Варіанти цін
5 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB547G |
| Вага | 1.46кг |
| Напруга | 54В |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 54 В XR FLEXVOLT GFN блок - 1 шт; |
| Час заряду акумулятора | 75хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 9Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR FLEXVOLT |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
12 699 грн./шт
Варіанти цін
12 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS570P2 |
| Вага | 3.6кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 5500об/хв |
| Комплектація | Пильний диск з 24 зубами - 1 шт. Ключ для зміни диска - 1 шт. Перехідник для пилососа - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-Ion 5 Ач - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан TSTAK - 1 шт |
| Діаметр круга | 184мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 49мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 64мм |
| Максимальний кут нахилу | 57град |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
25 599 грн./шт
Варіанти цін
25 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE531N |
| Вага | 3.08кг |
| Тип | глибинний |
| Потужність | 0,36кВт |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Частота вібрації | 15000об/хв |
| Діаметр вібробулави | 28.6мм |
| Довжина гнучкого валу | 1.2м |
| Параметри мережі | 18В |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
35 399 грн./шт
Варіанти цін
35 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS334NT |
| Вага | 2.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пластикова підошва - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 485Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3200ход/хв |
| Тип пилки | лобзикова |
| Величина ходу | 26мм |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Максимальна глибина різу у дереві | 135мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 10мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 25мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
16 199 грн./шт
Варіанти цін
16 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D27300 |
| Вага | 54кг |
| Швидкість обертання | 6200об/хв |
| Комплектація | Ножі зі швидкорізальної сталі. Регульована напрямна. Шестигранні ключі. Спецключ. Рівень для установки ножів. Наконечник пиловідведення. Штовхач. Ніжки |
| Споживана потужність | 2100Вт |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальна висота заготівки | 160мм |
| Максимальна глибина стругання | 3мм |
| Максимальна ширина заготівки | 260мм |
| Швидкість подачі | 5м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
138 299 грн./шт
Варіанти цін
138 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE6820N |
| Вага | 5.1 |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Довжина шлангу | 3м |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Максимальний тиск | 1.6бар |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність водяного бака | 15л |
| Регулювання тиску | так |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
26 999 грн./шт
Варіанти цін
26 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























