| Артикул товару | DT-1035 |
| Вес | 0,062кг |
| Об'єм | 0,001395куб.м |
| Сумісність | dt-1020, dt-1030 |
| Діаметр основи | 305мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS367NT |
| Вес | 2.27кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Валіза TSTAK - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 824Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 2900ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 28.6мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 280мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 100мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 130мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
18 699 грн./шт
Варианты цен
18 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB118_N473860 |
| Вес | 0.65кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій. У картонній коробці |
| Час заряду акумулятора | 60 хв/18 В, 54 В XR, 6/2 Аг (DCB546)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 18В |
| Струм зарядки | 8А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
3 299 грн./шт
Варианты цен
3 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
1 299 грн./шт
Варианты цен
1 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCP580P2 |
| Вес | 2.5кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 15000об/хв |
| Комплектація | Акумулятори DCB184 5.0 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій XR - 1 шт. Пиловловлюючий мішок - 1 шт. Леза з карбіду вольфраму - 2 шт. Ключ Torx - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Паралельна направляюча - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна глибина стругання | 2мм |
| Глибина вибірки чверті | 9мм |
| Ширина стругання | 82мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
29 899 грн./шт
Варианты цен
29 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF922NT |
| Вес | 1.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 3550уд/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Крутний момент | 610Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1400об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2500об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
13 199 грн./шт
Варианты цен
13 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS570NT |
| Вес | 3.6кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 5500об/хв |
| Комплектація | Пильний диск з 24 зубами - 1 шт. Ключ для зміни диска - 1 шт. Перехідник для пилососа - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Діаметр круга | 184мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 49мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 64мм |
| Максимальний кут нахилу | 57град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
14 599 грн./шт
Варианты цен
14 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS382NT |
| Вес | 2.3кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пила шабельна акумуляторна - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 880Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3200ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 28.6мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 300мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 130мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 160мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
13 899 грн./шт
Варианты цен
13 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCG405FN |
| Вес | 1.8кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 9000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 800Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
12 599 грн./шт
Варианты цен
12 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCH273N |
| Вес | 2.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1100об/хв |
| Частота удару | 4600уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 2.1Дж |
| Комплектація | Без акумулятору і зарядного пристрою |
| Режими роботи | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 400Вт |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 26 |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 24мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 26мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 24 |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
21 199 грн./шт
Варианты цен
21 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0530 |
| Вес | 4,290кг |
| Об'єм | 0,012285куб.м |
| Напруга | 230В |
| Споживана потужність | 1010вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Розмір шліфувальної стрічки | 76*533мм |
| Швидкість руху стрічки | 120-380м/хв. |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCPS3505 |
| Тип | Гнучкий вал і вібробулава |
| Комплектація | Гнучкий вал з вібробулавою - 1 шт. |
| Сумісність | DCPS310N ⁄ DCPS320N |
| Діаметр вібробулави | 50мм |
| Довжина гнучкого валу | 5м |
| Серія | POWERSHIFT |
Характеристики
55 802 грн./шт
Варианты цен
55 802 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0323 |
| Вес | 0,225кг |
| Об'єм | 0,000572куб.м |
| Ємність акумулятора | 2.0ач |
| Напруга | 12в |
| Тип | li-ion |
| Сумісність | wt-0321 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCBP518H2 |
| Вес | 1.4кг |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR PowerStack 5 Аг - 2 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 5Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR POWERSTACK |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
16 399 грн./шт
Варианты цен
16 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB132T2 |
| Вес | 1.2кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій (подвійне). 2 акумуляторами 6 Ач (18 В) / 2 Ач (54 В) DCB546. У картонній коробці |
| Час заряду акумулятора | 90 хв/18 В, 54 В XR, 6/2 Аг (DCB546)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 4А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
24 299 грн./шт
Варианты цен
24 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EPC-155RH |
| Вес | 155кг |
| Тип двигуна | Honda |
| Тип | реверсивна |
| Габаритні розміри | 850 х 510 х 940мм |
| Потужність | 9к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Об'єм двигуна | 270куб.см |
| Максимальна глибина ущільнення | 500мм |
| Плита | 650 х 420мм |
| Швидкість руху | 15м/хв |
| Центробіжна сила | 30.5кН |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
59 999 грн./шт
Варианты цен
59 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCPS3382 |
| Тип | Гнучкий вал і вібробулава |
| Комплектація | Гнучкий вал з вібробулавою - 1 шт. |
| Сумісність | DCPS310N ⁄ DCPS320N |
| Діаметр вібробулави | 38мм |
| Довжина гнучкого валу | 2м |
| Серія | POWERSHIFT |
Характеристики
42 516 грн./шт
Варианты цен
42 516 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
3 264 грн./шт
Варианты цен
3 264 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK2062E2T |
| Вес | 5.3кг |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Ємність акумулятора | 1.7Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий DCD709 - 1 шт. Шуруповерт акумуляторний ударний безщітковий DCF809 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon PowerStack 1.7 Ач - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність аккумулятора | 1.7Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
21 599 грн./шт
Варианты цен
21 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























