| Артикул товару | DCS781N |
| Вага | 23.2кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 3800об/хв |
| Комплектація | Пиляльний диск - 1 шт. Спецключ - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт. Струбцина - 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип пилки | торцювальна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 60мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 112мм |
| Максимальний кут нахилу | 49град |
| Кут повороту наліво | 50град |
| Кут повороту направо | 60град |
| Потужність двигуна | 89377кВт |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 278мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 278мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
70 399 грн./шт
Варіанти цін
70 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-0782 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000066куб.м |
| Матеріал виготовлення | hcs 65mn |
| Довжина | 82мм |
| Кількість | 2од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DW621 |
| Вага | 3.1кг |
| Швидкість обертання | 24000об/хв |
| Тип | багатофункціональний |
| Комплектація | Паралельна направляюча з точним регулюванням - 1 шт. Перехідник для пилососа - 1 шт. Цанга 8 мм - 1 шт. Ключ 17/10 - 1 шт. Напрямна гільза 24 мм - 1 шт |
| Споживана потужність | 1100Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 8мм |
| Максимальний діаметр фрези | 36мм |
| Регулювання обертів | є |
| Хід фрезерної головки | 55мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
25 699 грн./шт
Варіанти цін
25 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCH333X2 |
| Вага | 3.7кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1000об/хв |
| Частота удару | 4480уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 3.5Дж |
| Комплектація | Акумулятор Li-Ion 54 В XR FlexVolt (DCB547) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 30мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 30мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 30 |
| Ємність аккумулятора | 3Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
56 999 грн./шт
Варіанти цін
56 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA19-2780 |
| Тип | адаптер ступінчастий |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCW600N |
| Вага | 1.54кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 25500об/хв |
| Тип | окантувальний |
| Комплектація | Фрезер окантувальний безщітковий - 1 шт. Порт системи видалення пилу - 1шт. Паралельний упор - 1 шт. Цанга 8 мм - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 6 - 8мм |
| Максимальний діаметр фрези | 30мм |
| Регулювання обертів | є |
| Хід фрезерної головки | 55мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 399 грн./шт
Варіанти цін
18 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EVS-35-150-800 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 35мм |
| Довжина гнучкого валу | 1.5м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
1 599 грн./шт
Варіанти цін
1 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20773 |
| Тип | полотно пиляльне універсальне |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ метал |
| Комплектація | Полотно пиляльне - 1 шт. |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
1 438 грн./шт
Варіанти цін
1 438 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS355N |
| Вага | 1.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Діаметр посадкового отвору | 9.5мм |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. Адаптер для оснащення інших виробників - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Полотно пилкове по дереву шириною 31 мм - 1 шт. Шліфувальна підошва трикутна - 1 шт. Полотно пилкове по дереву з цвяхами шириною 31 мм - 1 шт. Шліфувальна шкірка трикутна - 25 шт. |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кут коливань | 1.6град |
| Частота коливань в хвилину | 20000 |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
6 999 грн./шт
Варіанти цін
6 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1025 |
| Вага | 7,900кг |
| Об'єм | 0,062856куб.м |
| Напруга | 230в |
| Особливості | розетка, синхростарт |
| Довжина шлангу | 3м |
| Застосування | для сухого і вологого прибирання |
| Об'єм резервуару | 20л |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Матеріал корпусу | нержавійна сталь 410 |
| Довжина мережевого дроту | 4м |
| Робоче розрідження | 17кпа |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 699 грн./шт
Варіанти цін
3 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXV30SAPTA |
| Вага | 8.4кг |
| Довжина шлангу | 2,1м |
| Діаметр шланга | 48мм |
| Комплектація | DXVA19-2558 – шланг 48мм/2,1м – 1 шт . DXVA199-1202 – подовжувальні трубки – 2 шт. DXVC4001 – фільтр – 1 шт. . DXVA19-4204 – мішок паперовий – 1 шт. DXVA19-5158 – сумка для зберігання аксесуарів – 1 шт. DXVA19-1300 – универсальна насадка 48 мм – 1 шт. DXVA19-1400 – насадка для щілин 48 мм – 1 шт. DXVA19-2591– насадка для підлоги 48 мм – 1 шт. |
| Споживана потужність | 750Вт |
| Рівень шуму | 65дБ |
| Джерело живлення | мережеве |
| Об’єм пилозбірника | 30л |
| Швидкість повітряного потоку | 2400л/хв |
| Сила всмоктування | 18кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 799 грн./шт
Варіанти цін
9 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS353NT |
| Вага | 0.84кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт. Адаптер для оснащення інших виробників – 1 шт. Шестигранний ключ – 2 шт. Полотно пиляльне по дереву шириною 31 мм - 1 шт. Шліфпідошва трикутна – 1 шт. Полотно пиляльне по дереву із цвяхами шириною 31 мм - 1 шт. Жорсткий скребок – 1 шт. Перехідник для видалення пилу - 1 шт. Напрямна для різання - 1 шт. Шліфшкіра трикутна - 25 шт. Полотно для фігурного випилювання по дереву. 9,5 мм x 43 мм – 1 шт. |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кут коливань | 1.6град |
| Частота коливань на хвилину | 18000 |
| Частота коливань на хвилину 1 швидкість | 18000 |
| Ємність акумулятору | 2Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
10 999 грн./шт
Варіанти цін
10 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
4 215 грн./шт
Варіанти цін
4 215 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD794NT |
| Вага | 1.12кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Валіза системи TSTAK - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою. |
| Крутний момент | 74Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 450об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1650об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
6 899 грн./шт
Варіанти цін
6 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS377NT |
| Вага | 3кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пила стрічкова акумуляторна безщіткова - 1 шт. Полотно пильне - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Кількість швидкостей | 1шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальна висота різу | 46мм |
| Максимальна ширина різу | 46мм |
| Швидкість полотна | 116м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
23 199 грн./шт
Варіанти цін
23 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD800H2T |
| Вага | 1.28кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18.0В XR Li-lon PowerStack 5 Аг – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 90Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 650об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
27 499 грн./шт
Варіанти цін
27 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























