| Артикул товару | D25981 |
| Вес | 30кг |
| Частота удару | 960уд/хв |
| Тип патрона | шестигранник 28 мм |
| Енергія удару | 62Дж |
| Споживана потужність | 2100Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
106 699 грн./шт
Варианты цен
106 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
1 169 грн./шт
Варианты цен
1 169 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D25773K |
| Вес | 10.5кг |
| Швидкість обертання | 290об/хв |
| Частота удару | 2210уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 19.4Дж |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1700Вт |
| Режими роботи | 2 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 52мм |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 150мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
57 199 грн./шт
Варианты цен
57 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCD709N |
| Вес | 1.2кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. |
| Крутний момент | 65Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 450об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1650об/хв |
| Вихідна потужність | 340Вт |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 7650уд/хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 28050уд/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
5 799 грн./шт
Варианты цен
5 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS491N |
| Вес | 1.8кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна товщина різу | 1.3мм |
| Максимальне число ходів | 2450ход/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
21 699 грн./шт
Варианты цен
21 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-4002 |
| Вес | 4,200кг |
| Об'єм | 0,013100куб.м |
| Напруга | 230в |
| Габаритні розміри | 230х115х170мм |
| Споживана потужність | до 6,2ква |
| Струм зварювання | 20-150а |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6 - 4мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCF504N |
| Вес | 0.75кг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 250об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Крутний момент | 54Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
12 199 грн./шт
Варианты цен
12 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWE4357 |
| Вес | 2.41кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 10500об/хв |
| Комплектація | Безключевий захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1700Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 2 200 - 10 500об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
15 799 грн./шт
Варианты цен
15 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
2 049 грн./шт
Варианты цен
2 049 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCD805P2LRT |
| Вес | 1.34кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 2000об/хв |
| Частота удару | 34000уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея з ременем для фіксації до інструменту 18.0В XR Li-lon 5 Аг LANYARD READY - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 90Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 650об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 11050уд/хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 34000уд/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
27 199 грн./шт
Варианты цен
27 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB126G |
| Вес | 0.42кг |
| Напруга | 12В |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 12 В XR GFN блок - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 5Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
3 699 грн./шт
Варианты цен
3 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PB900.899 |
| Матеріал | гумовий |
| Тип | захисний чохол |
| Комплектація | захисний гумовий чохол - 1 шт. |
| Сумісність | DCF899 ⁄ DCF900 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
Характеристики
1 798 грн./шт
Варианты цен
1 798 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
2 143 грн./шт
Варианты цен
2 143 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCG418X2 |
| Вес | 2.18кг |
| Ємність акумулятора | 3Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | 2-х позиційна бічна рукоятка - 1 шт. Регульований без ключа захисний кожух - 1 шт. Без ключова прижимна гайка - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Акумулятор DCB547 - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан TSTAK - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 9000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 2300Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
40 999 грн./шт
Варианты цен
40 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCG426N |
| Вес | 1.2кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 25000об/хв |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 6мм |
| Тип шліфувальної машини | прямошліфувальна акумуляторна |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
10 899 грн./шт
Варианты цен
10 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS491NT |
| Вес | 1.8кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна товщина різу | 1.3мм |
| Максимальне число ходів | 2450ход/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
22 899 грн./шт
Варианты цен
22 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB1104D2 |
| Вес | 0.5кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій - 1 шт. Акумулятори 18В XR Li-Ion 2 Аг (DCB183) - 2 шт. |
| Час заряду акумулятора | 75 хв. / 18 В XR Li-Ion 5 Аг (DCB184)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 18В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 4А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
7 199 грн./шт
Варианты цен
7 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCW220NT |
| Вес | 3.46кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пилозбірник - 1шт. Поворотний адаптер для видалення пилу - 1 шт. Шліфстрічка - 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова акумуляторна |
| Розмір стрічки | 75х533мм |
| Швидкість стрічки | 320м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
19 299 грн./шт
Варианты цен
19 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS777T2 |
| Вес | 15кг |
| Ємність акумулятора | 6Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Швидкість обертання | 6300об/хв |
| Комплектація | Пильний диск з 24 зубами - 1 шт. Спеціальний ключ - 1 шт. Струбцина - 1 шт. Акумуляторна батарея з індикатором стану заряду 54V XR FLEXVOLT Li-Ion 6 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. У картонній упаковці |
| Діаметр круга | 216мм |
| Споживана потужність | 1750Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип пилки | торцювальна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 48мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 60мм |
| Максимальний кут нахилу | 48град |
| Кут повороту наліво | 50град |
| Кут повороту направо | 50град |
| Потужність двигуна | 24449кВт |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 270мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 270мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
63 199 грн./шт
Варианты цен
63 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























