| Артикул товару | DCH735N |
| Вага | 8.5кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 355об/хв |
| Частота удару | 2705уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 13.3Дж |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 48мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 125мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
51 199 грн./шт
Варіанти цін
51 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D26500 |
| Вага | 4кг |
| Швидкість обертання | 13500об/хв |
| Комплектація | Твердосплавні двосторонні ножі. Паралельна направляюча - 1 шт. Направляюча для вибірки чверті - 1 шт. Перехідник для збору стружки - 1 шт. Ліво- і правобічний ежектор тирси |
| Споживана потужність | 1050Вт |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальна глибина стругання | 4мм |
| Глибина вибірки чверті | 25мм |
| Ширина стругання | 82мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 199 грн./шт
Варіанти цін
18 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0075 |
| Вага | 0,400кг |
| Об'єм | 0,000540куб.м |
| Кількість в наборі | 5од. |
| Твердость за шкалою Роквелла | 89HRC |
| Комплектація | фрези, дерев'яний кейс |
| Твердість за шкалою Роквелла | 89hrc |
| Довжина робочої частини | 25.4; 38.1; 50.8; 63.5; 76.2мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Діаметр фрези | 12.7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCK266P2T |
| Вага | 6.76кг |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Ємність акумулятора | 1.7Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Ударний дриль-шурупокрут акумуляторний DCD796 - 1 шт. Ударний шурупокрут акумуляторний DCF887 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
25 199 грн./шт
Варіанти цін
25 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCPS7154N |
| Вага | 94кг |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Тип | прямохідна |
| Габаритні розміри | 1160х400х940мм |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Плита | 860х400мм |
| Швидкість руху | 28м/хв |
| Центробіжна сила | 15кН |
| Серія | POWERSHIFT |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
214 999 грн./шт
Варіанти цін
214 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS331N |
| Вага | 2.3кг |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Адаптер пилососа - 1 шт. Пластикова накладка підошви - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 400Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Максимальне число ходів | 3000ход/хв |
| Тип пилки | лобзикова |
| Величина ходу | 26мм |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Максимальна глибина різу у дереві | 135мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 10мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 25мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
10 999 грн./шт
Варіанти цін
10 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB094K |
| Вага | 0.11кг |
| Комплектація | USB адаптер – 1 шт. Блок живлення – 1 шт. USB-кабель живлення – 1 шт. Гак для носіння - 1 шт. |
| Час заряду акумулятора | 65 хв/18В XR 5Аг (DCB184)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 18В |
| Струм зарядки | 5А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 199 грн./шт
Варіанти цін
7 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0343 |
| Вага | 1,050кг |
| Об'єм | 0,001109куб.м |
| Ємність акумулятора | 8.0ач |
| Напруга | 20в |
| Тип | li-ion |
| Сумісність | інструмент storm 20вв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCE800N |
| Вага | 3.9кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1200об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова акумуляторна |
| Розмір підошви | 225мм |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова акумуляторна |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
34 299 грн./шт
Варіанти цін
34 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE349 |
| Вага | 2.4кг |
| Комплектація | Пилка по дереву - 1 шт. Захисна накладка підошви - 1 шт. В коробці |
| Споживана потужність | 650Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3200ход/хв |
| Тип пилки | лобзикова |
| Величина ходу | 20мм |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Максимальна глибина різу у дереві | 85мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 10мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 20мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
4 999 грн./шт
Варіанти цін
4 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-0186 |
| Вага | 5,300кг |
| Об'єм | 0,015996куб.м |
| Частота удару | 5100уд/хв |
| Тип патрона | sds-plus |
| Енергія удару | 3,5дж |
| Тип | прямий |
| Особливості | знімний швидкозатискний патрон |
| Споживана потужність | 1000вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 1300об/хв |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 13 мм; бетон: 28 мм; дерево: 40 мм |
| Кількість режимів | 3 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | D25614K |
| Вага | 7.8кг |
| Швидкість обертання | 380об/хв |
| Частота удару | 2900уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 10.5Дж |
| Комплектація | Перфоратор мережевий SDS-MAX - 1 шт. Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт. |
| Споживана потужність | 1350Вт |
| Режими роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | 45мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 45мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 125мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 45мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
27 999 грн./шт
Варіанти цін
27 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS356S2T |
| Вага | 1.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon PowerStack 3.5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан TSTAK - 1 шт. Адаптер для оснащення інших виробників - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Полотно пилкове по дереву шириною 31 мм - 1 шт. Шліфувальна підошва трикутна - 1 шт. Полотно пилкове по дереву з цвяхами шириною 31 мм - 1 шт. Сітка шліфувальна трикутна - 9 шт. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 9.5мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кут коливань | 1.6град |
| Частота коливань на хвилину | 20000 |
| Частота коливань на хвилину 1 швидкість | 15000 |
| Частота коливань на хвилину 2 швидкість | 17000 |
| Частота коливань на хвилину 3 швидкість | 20000 |
| Ємність аккумулятора | 3.5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
24 299 грн./шт
Варіанти цін
24 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCK266P3T |
| Вага | 7.5кг |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Ємність акумулятора | 1.7Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Ударний дриль-шурупокрут акумуляторний DCD796 - 1 шт. Ударний шурупокрут акумуляторний DCF887 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 3 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
29 199 грн./шт
Варіанти цін
29 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS781N |
| Вага | 23.2кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 3800об/хв |
| Комплектація | Пиляльний диск - 1 шт. Спецключ - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт. Струбцина - 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип пилки | торцювальна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 60мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 112мм |
| Максимальний кут нахилу | 49град |
| Кут повороту наліво | 50град |
| Кут повороту направо | 60град |
| Потужність двигуна | 89377кВт |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 278мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 278мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
70 399 грн./шт
Варіанти цін
70 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCH775X2 |
| Вага | 9.5кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 290об/хв |
| Частота удару | 2210уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 19.4Дж |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX - 1 шт. Акумулятор Li-lon 54 В XR FLEXVOLT (DCB547) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 52мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 150мм |
| Ємність аккумулятора | 3Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
81 999 грн./шт
Варіанти цін
81 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























