| Артикул товару | EW-5040 |
| Вес | 5,064кг |
| Об'єм | 0,001435куб.м |
| Діаметр зварювального електрода | 4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCG460X2 |
| Вес | 4.7кг |
| Ємність акумулятора | 3Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 6000об/хв |
| Комплектація | Акумулятор XR FLEXVOLT 54 B XR Li-lon DCB547 - 2 шт. Зарядний пристрій DCB118 - 1 шт. Валіза - 1 шт. |
| Максимальна швидкість обертів | 6000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 3000Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 6 000об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
48 399 грн./шт
Варианты цен
48 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB548 |
| Вес | 1.46кг |
| Напруга | 54В |
| Висота | 78мм |
| Довжина | 135мм |
| Комплектація | Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Час заряду акумулятора | 120хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 12Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR FLEXVOLT |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
12 999 грн./шт
Варианты цен
12 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-0107 |
| Вес | 1,820кг |
| Об'єм | 0,005070куб.м |
| Напруга | 230В |
| Швидкість обертання | 0-2800об/хв |
| Споживана потужність | 550вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-2800об/хв |
| Напруга живлення | 230В |
| Патрон | ключовий 1,5-13 мммм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10мм; цегла: 13мм; деревина: 20мм |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Наявність реверсу | да |
| Різьба шпинделя | 1/2" х 20 unf |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0541 |
| Вес | 1,688кг |
| Об'єм | 0,005218куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 5 000 - 12 000об/хв |
| Споживана потужність | 300вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000-12000об/хв |
| Напруга живлення | 230В |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Амплітуда коливань | 2мм |
| Діаметр платформи | 125мм |
| Ексцентриситет | 2мм |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCS334N |
| Вес | 2.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пластикова підошва - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 485Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3200ход/хв |
| Тип пилки | лобзикова |
| Величина ходу | 26мм |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Максимальна глибина різу у дереві | 135мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 10мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 25мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
14 999 грн./шт
Варианты цен
14 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWE4233 |
| Вес | 1.85кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 11500об/хв |
| Комплектація | Багатопозиційна антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Захисний кожух - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1400Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 11 500об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
5 899 грн./шт
Варианты цен
5 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWE4884 |
| Вес | 1.6кг |
| Швидкість обертання | 25000об/хв |
| Комплектація | Цанга (6 мм) - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Споживана потужність | 450Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | немає |
| Діаметр цанги | 6мм |
| Тип шліфувальної машини | прямошліфовальна мережева |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
7 299 грн./шт
Варианты цен
7 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF850D2T |
| Вес | 0.95кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 3250об/хв |
| Частота удару | 3800уд/хв |
| Комплектація | Шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Крутний момент | 206Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1000об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2800об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 3250об/хв |
| Вихідна потужність | 475Вт |
| Наявність удару | є |
| Ємність аккумулятора | 2Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
18 699 грн./шт
Варианты цен
18 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-0180 |
| Вес | 4,800кг |
| Об'єм | 0,018117куб.м |
| Напруга | 230В |
| Швидкість обертання | 0-900об/хв |
| Частота удару | 4400уд/хв |
| Тип патрона | sds-plus |
| Енергія удару | 3,2дж |
| Тип | прямий |
| Споживана потужність | 850вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 900об/хв |
| Напруга живлення | 230В |
| Максимальний діаметр свердління | дерево: 35 мм; сталь: 13 мм; бетон: 26 мм |
| Кількість режимів | 3 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-5045 |
| Вес | 1,775кг |
| Об'єм | 0,012788куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 450вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | 0.14-0.35бар |
| Витрата повітря | 1300л/хв |
| Витрата фарби | 100-200мл/хв. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCF809D2T |
| Вес | 0.96кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 2800об/хв |
| Частота удару | 3200уд/хв |
| Комплектація | Акумулятор 18V XR Li-Ion 2 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Крутний момент | 190Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Вихідна потужність | 300Вт |
| Наявність удару | є |
| Ємність аккумулятора | 2Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
12 499 грн./шт
Варианты цен
12 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS691X2 |
| Вес | 5.7кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Бесщёточный |
| Швидкість обертання | 6600об/хв |
| Комплектація | Акумулятор 54В Li-Ion 3 Аг DCB547 - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Алмазний диск - 1 шт. Гайковий ключ на 12,7 мм - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 22.2мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна товщина різу | 83мм |
| Тип пилки | відрізна |
| Індикатор перевантаження | є |
| Ємність аккумулятора | 3Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
58 299 грн./шт
Варианты цен
58 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0618 |
| Вес | 5,525кг |
| Об'єм | 0,020721куб.м |
| Швидкість обертання | 5800об/хв |
| оберти холостого ходу | 5800об/хв |
| Максимальна глибина пропилу | 65 мм/90°; 43 мм/45° |
| Особливості | лазерна напрямна |
| Діаметр круга | 190*20мм |
| Споживана потужність | 1500вт |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Кількість зубців | 24шт |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 699 грн./шт
Варианты цен
3 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0351 |
| Вес | 3,330кг |
| Об'єм | 0,010553куб.м |
| Ємність акумулятора | 2,0ач |
| Акумулятор | li-ion |
| Напруга | 20в |
| оберти холостого ходу | 450/1700об/хв |
| Патрон | 2-13мм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 13 мм; дерево: 40 мм |
| Крутний момент | 50нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Час заряду акумулятора | 75хв. |
| Наявність реверсу | так |
| Регулятор моменту | 24+1 |
| LED-підсвічування | так |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 399 грн./шт
Варианты цен
3 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D25981 |
| Вес | 30кг |
| Частота удару | 960уд/хв |
| Тип патрона | шестигранник 28 мм |
| Енергія удару | 62Дж |
| Споживана потужність | 2100Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
106 699 грн./шт
Варианты цен
106 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
1 169 грн./шт
Варианты цен
1 169 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCW682N |
| Вес | 2.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 8000об/хв |
| Тип | ламельний |
| Комплектація | Пилозбірник - 1 шт. Перехідник для збирання пилу - 2 шт. Штифтовий гайковий ключ - 1 шт. Викрутка T20 Torx - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 900Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Максимальний діаметр фрези | 102мм |
| Регулювання обертів | немає |
| Хід фрезерної головки | 20мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
20 899 грн./шт
Варианты цен
20 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF840N |
| Вес | 0.88кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 3200об/хв |
| Частота удару | 4200уд/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Крутний момент | 192Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Вихідна потужність | 380Вт |
| Наявність удару | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
6 199 грн./шт
Варианты цен
6 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























