Ключ балонний хрестовий, укріплений, 1/2", 406×16 мм, 17×19×21 мм, професіональний INTERTOOL HT-1603
| Артикул товару | HT-1603 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,001958куб.м |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 406x16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17, 19, 21мм |
| Розмір ключа | 406x16мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
269 грн./шт
Варіанти цін
269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4207 |
| Вага | 2,210кг |
| Об'єм | 0,001494куб.м |
| Тип | ключ балонний i-подібний |
| Довжина | 412мм |
| Розмір | 32*36мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4201 |
| Вага | 1,600кг |
| Об'єм | 0,002042куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 405мм |
| Розмір | 24*27мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 24x27мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4202 |
| Вага | 1,795кг |
| Об'єм | 0,001512куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 404мм |
| Розмір | 27*30мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 27x30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4222 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 22мм |
| Розмір ключа | 22мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4204 |
| Вага | 2,075кг |
| Об'єм | 0,002047куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 404мм |
| Розмір | 32*33мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 32x33мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4205 |
| Вага | 1,850кг |
| Об'єм | 0,001128куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 408мм |
| Розмір | 27*32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4203 |
| Вага | 2,090кг |
| Об'єм | 0,001668куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 403мм |
| Розмір | 30*32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30x32мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



