| Артикул товару | HT-1598 |
| Вага | 1,125кг |
| Об'єм | 0,001462куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь 45 |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Розмір | 17*19мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1596 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,000800куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь 45 |
| Тип | ключ балонний розкладний хрестовий |
| Розмір головок | 17, 19, 21, 23мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0005 |
| Вага | 9,450кг |
| Об'єм | 0,009471куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 7000нм |
| Передавальне відношення | 1:78 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0006 |
| Вага | 9,167кг |
| Об'єм | 0,008499куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 3800нм |
| Передавальне відношення | 1:58 / 1:38 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
2 299 грн./шт
Варіанти цін
2 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-0002 |
| Вага | 7,250кг |
| Об'єм | 0,007581куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 5200нм |
| Передавальне відношення | 1:68 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4208 |
| Вага | 1,160кг |
| Об'єм | 0,001141куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 243мм |
| Розмір | 19*22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 19x22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1604 |
| Вага | 1,200кг |
| Об'єм | 0,001599куб.м |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 355x16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17,19,21мм |
| Розмір ключа | 355x16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1597 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,001958куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь 45 |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 406x16мм |
| Розмір головок | 17, 19, 21, 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1605 |
| Вага | 1,145кг |
| Об'єм | 0,001462куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Розмір | 17*19, 21*23мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1602 |
| Вага | 1,231кг |
| Об'єм | 0,001598куб.м |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 355x16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17, 19, 22мм |
| Розмір ключа | 355x16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0004 |
| Вага | 7,650кг |
| Об'єм | 0,009085куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 5000нм |
| Передавальне відношення | 1:56 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1599 |
| Вага | 0,934кг |
| Об'єм | 0,001558куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4219 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 19мм |
| Розмір ключа | 19мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4217 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 17мм |
| Розмір ключа | 17мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1600 |
| Вага | 1,138кг |
| Об'єм | 0,002430куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Розмір | 17х19мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір ключа | 17х19мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4224 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 24мм |
| Розмір ключа | 24мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4206 |
| Вага | 2,362кг |
| Об'єм | 0,000917куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 400мм |
| Розмір | 1"*38мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4221 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 21мм |
| Розмір ключа | 21мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1601 |
| Вага | 1,378кг |
| Об'єм | 0,003337куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Розмір | 17х19, 21х23мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір ключа | 17х19, 21х23мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
749 грн./шт
Варіанти цін
749 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Показати ще



