| Артикул товару | XT-9006 |
| Вага | 1,667кг |
| Об'єм | 0,002389куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 28-210нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-808 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-804 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0005 |
| Вага | 9,450кг |
| Об'єм | 0,009471куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 7000нм |
| Передавальне відношення | 1:78 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-805 |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT19237-1 |
| Комплектація | 18 комбінованих ключів: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 мм. Чохол (сумка) |
| Кількість предметів | 18шт |
| Футляр | Так |
| Тип ключів в наборі | комбіновані |
Характеристики
8 272 грн./шт
Варіанти цін
8 272 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 4-87-809 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-810 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-801 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0006 |
| Вага | 9,167кг |
| Об'єм | 0,008499куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 3800нм |
| Передавальне відношення | 1:58 / 1:38 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
2 299 грн./шт
Варіанти цін
2 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWMT75462-0 |
| Тип | спеціальні |
| Розмір | 1/2дюйм |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
9 306 грн./шт
Варіанти цін
9 306 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-87-809 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-13-323 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-872 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0002 |
| Вага | 7,250кг |
| Об'єм | 0,007581куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 5200нм |
| Передавальне відношення | 1:68 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-807 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-937 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82847-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4208 |
| Вага | 1,160кг |
| Об'єм | 0,001141куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 243мм |
| Розмір | 19*22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 19x22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення




