| Артикул товару | XT-9011 |
| Вага | 0,850кг |
| Об'єм | 0,001418куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/4" |
| Зусилля затягування | 2-24нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-9027 |
| Вага | 2,000кг |
| Об'єм | 0,004719куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 60-330нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 099 грн./шт
Варіанти цін
2 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STMT72828-8B |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9013 |
| Вага | 1,150кг |
| Об'єм | 0,001960куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 3/8" |
| Зусилля затягування | 7-105нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
849 грн./шт
Варіанти цін
849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-88-883 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-874 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-13-326 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13036-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13033-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13115-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13094-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13086-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-943 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13074-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9026 |
| Вага | 1,974кг |
| Об'єм | 0,005040куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 40-220нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-90210 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9021 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000564куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/4" |
| Зусилля затягування | 5-25нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 199 грн./шт
Варіанти цін
1 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-9023 |
| Вага | 1,375кг |
| Об'єм | 0,003174куб.м |
| Тип | ключ динамометрический |
| Квадрат | 3/8" |
| Зусилля затягування | 10-120нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STMT72827-8B |
Характеристики




