| Артикул товару | HT-1210 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000022куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 10мм |
| Розмір ключа | 10мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
31 грн./шт
Варіанти цін
31 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-9046 |
| Вага | 2,365кг |
| Об'єм | 0,006300куб.м |
| Тип | ключ динамометричний електронний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 3-200нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-806 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9036 |
| Вага | 2,167кг |
| Об'єм | 0,004320куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 40-200нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9016 |
| Вага | 1,646кг |
| Об'єм | 0,002716куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 28-210нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-802 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1520 |
| Вага | 3,517кг |
| Об'єм | 0,004988куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 660*420мм |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 20од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1305 |
| Вага | 1,735кг |
| Об'єм | 0,002538куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 12од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9019 |
| Вага | 2,800кг |
| Об'єм | 0,003656куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 3/4" |
| Зусилля затягування | 70-420нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9025 |
| Вага | 1,500кг |
| Об'єм | 0,003289куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 20-120нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13071-0 |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT75463-0 |
| Тип | спеціальні |
| Розмір | 3/8дюйм |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
8 272 грн./шт
Варіанти цін
8 272 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 4-87-802 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-097 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1598 |
| Вага | 1,125кг |
| Об'єм | 0,001462куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь 45 |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Розмір | 17*19мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1596 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,000800куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь 45 |
| Тип | ключ балонний розкладний хрестовий |
| Розмір головок | 17, 19, 21, 23мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-876 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1224 |
| Вага | 0,257кг |
| Об'єм | 0,000280куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 24мм |
| Розмір ключа | 24мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1620 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000945куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 20мм |
| Розмір ключа | 20мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-803 |
Характеристики




