| Артикул товару | XT-4118 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000100куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 18*19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 18x19мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1110 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000094куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 10-11мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 10-11мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
40 грн./шт
Варіанти цін
40 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4121 |
| Вага | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000124куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 21*22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 21x22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4116 |
| Вага | 0,123кг |
| Об'єм | 0,000103куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 16*17мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 16x17мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1352 |
| Вага | 0,089кг |
| Об'єм | 0,000065куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Особливості | з тріскачкою |
| Розмір | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1321 |
| Вага | 0,366кг |
| Об'єм | 0,000248куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 21мм |
| Розмір ключа | 21мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
330 грн./шт
Варіанти цін
330 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1319 |
| Вага | 0,245кг |
| Об'єм | 0,000228куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 19мм |
| Розмір ключа | 19мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
225 грн./шт
Варіанти цін
225 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4203 |
| Вага | 2,090кг |
| Об'єм | 0,001668куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 403мм |
| Розмір | 30*32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30x32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1308 |
| Вага | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 8мм |
| Розмір ключа | 8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1022 |
| Вага | 0,216кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000313куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 22мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 22мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
110 грн./шт
Варіанти цін
110 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1350 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Особливості | з тріскачкою |
| Розмір | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1018 |
| Вага | 0,145кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000220куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 18мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 18мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
75 грн./шт
Варіанти цін
75 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1007 |
| Вага | 0,027кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000110куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 7мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 7мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1008 |
| Вага | 0,043кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000108куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 8мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
38 грн./шт
Варіанти цін
38 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1224 |
| Вага | 0,475кг |
| Об'єм | 0,000655куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 24-27мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 24-27мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
190 грн./шт
Варіанти цін
190 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1019 |
| Вага | 0,166кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000115куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 19мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 19мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
80 грн./шт
Варіанти цін
80 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1010 |
| Вага | 0,100кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000078куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 10мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 10мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1006 |
| Вага | 0,042кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 6мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | индия |
| Розмір ключа | 6мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
30 грн./шт
Варіанти цін
30 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1348 |
| Вага | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000020куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Особливості | з тріскачкою |
| Розмір | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1013 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000080куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 13мм |
| Країна-виробник | індія |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
50 грн./шт
Варіанти цін
50 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення




