| Артикул товару | HT-1598 |
| Вес | 1,125кг |
| Об'єм | 0,001462куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь 45 |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Розмір | 17*19мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-097 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-802 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13071-0 |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT75463-0 |
| Тип | спеціальні |
| Розмір | 3/8дюйм |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
8 272 грн./шт
Варианты цен
8 272 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-9025 |
| Вес | 1,500кг |
| Об'єм | 0,003289куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 20-120нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 399 грн./шт
Варианты цен
1 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1305 |
| Вес | 1,735кг |
| Об'єм | 0,002538куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 12од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9019 |
| Вес | 2,800кг |
| Об'єм | 0,003656куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 3/4" |
| Зусилля затягування | 70-420нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1520 |
| Вес | 3,517кг |
| Об'єм | 0,004988куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 660*420мм |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 20од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-802 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9036 |
| Вес | 2,167кг |
| Об'єм | 0,004320куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 40-200нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9016 |
| Вес | 1,646кг |
| Об'єм | 0,002716куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 28-210нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-806 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9046 |
| Вес | 2,365кг |
| Об'єм | 0,006300куб.м |
| Тип | ключ динамометричний електронний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 3-200нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1210 |
| Вес | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000022куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 10мм |
| Розмір ключа | 10мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
31 грн./шт
Варианты цен
31 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STMT72827-8B |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9023 |
| Вес | 1,375кг |
| Об'єм | 0,003174куб.м |
| Тип | ключ динамометрический |
| Квадрат | 3/8" |
| Зусилля затягування | 10-120нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варианты цен
1 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-9021 |
| Вес | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000564куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/4" |
| Зусилля затягування | 5-25нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 199 грн./шт
Варианты цен
1 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-90210 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9026 |
| Вес | 1,974кг |
| Об'єм | 0,005040куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 40-220нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики




