| Артикул товару | XT-4114 |
| Вага | 0,042кг |
| Об'єм | 0,000082куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 14*15мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 14x15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1211 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 11мм |
| Розмір ключа | 11мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1214 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 14мм |
| Розмір ключа | 14мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1016 |
| Вага | 0,110кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000215куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 16мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 16мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
65 грн./шт
Варіанти цін
65 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1313 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 13мм |
| Розмір ключа | 13мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1020 |
| Вага | 0,194кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000300куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 20мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 20мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1030 |
| Вага | 0,487кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000462куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 30мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4204 |
| Вага | 2,075кг |
| Об'єм | 0,002047куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 404мм |
| Розмір | 32*33мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 32x33мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1216 |
| Вага | 0,191кг |
| Об'єм | 0,000113куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 16-17мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 16-17мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
95 грн./шт
Варіанти цін
95 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1109 |
| Вага | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000116куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 8-10мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8-10мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
38 грн./шт
Варіанти цін
38 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4205 |
| Вага | 1,850кг |
| Об'єм | 0,001128куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 408мм |
| Розмір | 27*32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1232 |
| Вага | 0,602кг |
| Об'єм | 0,000655куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 32мм |
| Розмір ключа | 32мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1361 |
| Вага | 0,390кг |
| Об'єм | 0,000170куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Особливості | з тріскачкою |
| Розмір | 21мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
289 грн./шт
Варіанти цін
289 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4110 |
| Вага | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000031куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 10*11мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 10x11мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1608 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000205куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 8мм |
| Розмір ключа | 8мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1220 |
| Вага | 0,313кг |
| Об'єм | 0,000457куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 20-22мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 20-22мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
135 грн./шт
Варіанти цін
135 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1627 |
| Вага | 1,150кг |
| Об'єм | 0,001540куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 27мм |
| Розмір ключа | 27мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4117 |
| Вага | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000064куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | торцевий ключ i-подібний |
| Розмір | 17х19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 17х19мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1027 |
| Вага | 0,360кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 27мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 27мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
185 грн./шт
Варіанти цін
185 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4121 |
| Вага | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000124куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 21*22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 21x22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики




