| Артикул товару | 1-88-872 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-809 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-13-323 |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT75462-0 |
| Тип | спеціальні |
| Розмір | 1/2дюйм |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
9 306 грн./шт
Варианты цен
9 306 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-0006 |
| Вес | 9,167кг |
| Об'єм | 0,008499куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 3800нм |
| Передавальне відношення | 1:58 / 1:38 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
2 299 грн./шт
Варианты цен
2 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 4-87-810 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-801 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-809 |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT19237-1 |
| Комплектація | 18 комбінованих ключів: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 мм. Чохол (сумка) |
| Кількість предметів | 18шт |
| Футляр | Так |
| Тип ключів в наборі | комбіновані |
Характеристики
8 272 грн./шт
Варианты цен
8 272 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 4-87-805 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0005 |
| Вес | 9,450кг |
| Об'єм | 0,009471куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 7000нм |
| Передавальне відношення | 1:78 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-808 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-804 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9006 |
| Вес | 1,667кг |
| Об'єм | 0,002389куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 28-210нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-803 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1620 |
| Вес | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000945куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 20мм |
| Розмір ключа | 20мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1224 |
| Вес | 0,257кг |
| Об'єм | 0,000280куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 24мм |
| Розмір ключа | 24мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-876 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1596 |
| Вес | 1,300кг |
| Об'єм | 0,000800куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь 45 |
| Тип | ключ балонний розкладний хрестовий |
| Розмір головок | 17, 19, 21, 23мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики




