| Артикул товару | HT-1603 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,001958куб.м |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 406x16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17, 19, 21мм |
| Розмір ключа | 406x16мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
269 грн./шт
Варіанти цін
269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1607 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000099куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 7мм |
| Розмір ключа | 7мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1011 |
| Вага | 0,050кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000145куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 11мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 11мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1230 |
| Вага | 0,471кг |
| Об'єм | 0,000495куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 30мм |
| Розмір ключа | 30мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4201 |
| Вага | 1,600кг |
| Об'єм | 0,002042куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 405мм |
| Розмір | 24*27мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 24x27мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4207 |
| Вага | 2,210кг |
| Об'єм | 0,001494куб.м |
| Тип | ключ балонний i-подібний |
| Довжина | 412мм |
| Розмір | 32*36мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1219 |
| Вага | 0,180кг |
| Об'єм | 0,000182куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 19мм |
| Розмір ключа | 19мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4202 |
| Вага | 1,795кг |
| Об'єм | 0,001512куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 404мм |
| Розмір | 27*30мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 27x30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1639 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий y-подібний |
| Розмір | 8*10*13мм |
| Розмір ключа | 8x10x13мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1640 |
| Вага | 0,313кг |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий y-подібний |
| Розмір | 13*17*19мм |
| Розмір ключа | 13x17x19мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1124 |
| Вага | 0,324кг |
| Об'єм | 0,000130куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 24-27мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 24-27мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
150 грн./шт
Варіанти цін
150 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4108 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000011куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 8*9мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8x9мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1014 |
| Вага | 0,094кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000170куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 14мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 14мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4111 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000048куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 10х12мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 10х12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1303 |
| Вага | 1,295кг |
| Об'єм | 0,002074куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 8од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1617 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000573куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 17мм |
| Розмір ключа | 17мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4222 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 22мм |
| Розмір ключа | 22мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4106 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000013куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 6*7мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 6x7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1230 |
| Вага | 0,611кг |
| Об'єм | 0,000727куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 30-32мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30-32мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
270 грн./шт
Варіанти цін
270 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1212 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000295куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 12-13мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 12-13мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
70 грн./шт
Варіанти цін
70 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення




