| Артикул товару | HT-1604 |
| Вес | 1,200кг |
| Об'єм | 0,001599куб.м |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 355x16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17,19,21мм |
| Розмір ключа | 355x16мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
219 грн./шт
Варианты цен
219 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMMT13077-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-104 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-096 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-879 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13062-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4111 |
| Вес | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000048куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 10х12мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-106 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13098-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13097-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13067-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1130 |
| Вес | 0,470кг |
| Об'єм | 0,000310куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 30-32мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30-32мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
220 грн./шт
Варианты цен
220 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 4-89-939 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-347 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82847-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13069-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-937 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4208 |
| Вес | 1,160кг |
| Об'єм | 0,001141куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 243мм |
| Розмір | 19*22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 19x22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 4-87-807 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0002 |
| Вес | 7,250кг |
| Об'єм | 0,007581куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 5200нм |
| Передавальне відношення | 1:68 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики




