| Артикул товару | DXPW002CE |
| Вага | 27.4кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 8м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску;. Пістолет. |
| Максимальний тиск | 160бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 630л/г |
| Максимально допустима температура води | 60град |
| Матеріал насоса/поршня | латунь |
| Регулювання тиску | так |
| Потужність двигуна | 2.9кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
39 999 грн./шт
Варіанти цін
39 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-3065 |
| Вага | 0,835кг |
| Об'єм | 0,001841куб.м |
| Тип | шприц для заливання мастила |
| Об'єм резервуару | 0,5л |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
259 грн./шт
Варіанти цін
259 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-0002 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000044куб.м |
| Кількість | 20шт |
| Діапазон вимірювання | 0,05-1,0мм |
| Кількість сегментів | 20од. |
| Товщина сегмента | 0.05-1.0мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1042 |
| Вага | 1,020кг |
| Об'єм | 0,001887куб.м |
| Довжина | 605мм |
| Максимальне зусилля | 13кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7535 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 17мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
319 грн./шт
Варіанти цін
319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXPW007E |
| Вага | 53.5кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 10м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску . Візок для транспортування. Пістолет |
| Максимальний тиск | 230бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 840л/г |
| Максимально допустима температура води | 60град |
| Матеріал насоса/поршня | латунь |
| Регулювання тиску | ні |
| Потужність двигуна | 7.4кВт |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
94 999 грн./шт
Варіанти цін
94 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT71563 |
| Кількість | 100 |
| Комплектація | свердла по металу (1,5; 2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 6,5 мм.) - 12 шт.;. свердла спіральні (3 - 2 шт.; 3,5; 4; 4,5; 5 - 2 шт.; 5,5; 6; 6,5; 7; 7,5; 8 мм.)- 13 шт.;. свердла по бетону та цеглі (6; 7; 8 мм.) - 3 шт.;. магнітний тримач - 1 шт.;. зенкер - 1 шт.;. торцеві голівки, хвостовик 1/4 дюйма (5; 6; 8; 10; 11; 12; 13 мм.) - 7 шт.;. тримач коронок з центруючім свердлом - 1 шт.; коронки пиляльні (32; 44 мм.) - 2 шт.;. біта 25 мм. Ph1 - 2 шт.;. біта 25 мм. Ph2 - 2 шт.;. біта 25 мм. Ph3 - 2 шт.;. біта 25 мм. Pz1 - 1 шт.;. біта 25 мм. Pz2 - 28 шт.;. біта 25 мм. Pz3 - 2 шт.;. біта 25 мм. Sl4 - 1 шт.;. біта 25 мм. Sl5 - 1 шт.;. біта 25 мм. Sl7,2 - 1 шт.; біта 25 мм. T15 - 1 шт.;. біта 25 мм. T20 - 1 шт.;. біта 25 мм. T25 - 1 шт.;. біта 25 мм. T30 - 1 шт.;. біта 25 мм. Т40 - 1 шт.;. біта 25 мм. H4 - 1 шт.;. біта 25 мм. H5 - 1 шт.;. біта 25 мм. H6 - 1 шт.;. біта 25 мм. H7 - 1 шт.;. біта 50 мм. Ph1 - 1 шт.;. біта 50 мм. Ph2 - 2 шт.;. біта 50 мм. Ph3 - 1 шт.;. біта 50 мм. Pz1 - 1 шт.;. біта 50 мм. Pz2 - 2 шт.;. біта 50 мм. Pz3 - 1 шт.;. біта 25 мм. Sl4 - 1 шт.;. біта 25 мм. Sl5 - 1 шт.;. біта 25 мм. Sl6 - 1 шт.;. біта 25 мм. Sl7,2 - 1 шт.;. футляр для біт - 1 шт.;. кейс - 1 шт. |
Характеристики
3 309 грн./шт
Варіанти цін
3 309 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0067 |
| Вага | 3,390кг |
| Об'єм | 0,017044куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3021 |
| Вага | 1,900кг |
| Об'єм | 0,007392куб.м |
| Ємність акумулятора | 6-280ач |
| Напруга | 230в |
| Тип | з мікропроцесором |
| Габаритні розміри | 225*140*95мм |
| Особливості | режим десульфатації;<br>рк-дисплей;<br>захист від кз;<br>захиcт від неправильного підключення;<br>захиcт від перегрівання |
| Споживана потужність | 160вт |
| Режими роботи | десульфатація |
| Вихідна напруга постійного струму | 12в |
| Постійний вихідний струм | 5/10/15/20а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3060 |
| Вага | 1,520кг |
| Об'єм | 0,003911куб.м |
| Тип | шприц для заливання мастила |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 6-97-187 |
Характеристики
8 672 грн./шт
Варіанти цін
8 672 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0499 |
| Вага | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000616куб.м |
| Тип | манометр |
| Діапазон вимірювання | bar, pci |
| Різьба | 1/8" |
| Максимальний тиск | 12бар |
| Гарантія | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT80891-0 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0459 |
| Вага | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 9мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1520 |
| Вага | 3,517кг |
| Об'єм | 0,004988куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 660*420мм |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 20од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GT0182 |
| Вага | 2,590кг |
| Об'єм | 0,004250куб.м |
| Тип | домкрат ромбоподібний |
| Висота підйому | 90-370мм |
| Вантажопідйомність | 1,5т |
| Гарантія | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-89-099 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17092-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-802 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-822 |
Характеристики


















