| Артикул товару | XT-1011 |
| Вес | 0,050кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000145куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 11мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 11мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0232 |
| Вес | 0,225кг |
| Об'єм | 0,000176куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 32мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 32мм |
| Довжина головки | 44мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-0114 |
| Вес | 0,393кг |
| Об'єм | 0,002882куб.м |
| Довжина | 580мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1000 |
| Вес | 5,163кг |
| Об'єм | 0,006136куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 650*570мм |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-28, 30, 32мм |
| Кількість ключів в наборі | 25од. |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4207 |
| Вес | 2,210кг |
| Об'єм | 0,001494куб.м |
| Тип | ключ балонний i-подібний |
| Довжина | 412мм |
| Розмір | 32*36мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1219 |
| Вес | 0,180кг |
| Об'єм | 0,000182куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 19мм |
| Розмір ключа | 19мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8009 |
| Вес | 0,324кг |
| Об'єм | 0,001068куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 250мм |
| Особливості | поворотна |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0127 |
| Вес | 0,320кг |
| Об'єм | 0,000575куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 27мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0010 |
| Вес | 0,059кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 10мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 10мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варианты цен
45 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1230 |
| Вес | 0,471кг |
| Об'єм | 0,000495куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 30мм |
| Розмір ключа | 30мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0113 |
| Вес | 0,225кг |
| Об'єм | 0,001335куб.м |
| Довжина | 530мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-0110 |
| Вес | 0,800кг |
| Об'єм | 0,007319куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній, пластик |
| Тип | лопата, щітка, скребок |
| Довжина | 704-330, 430-272, 350-187мм |
| Особливості | 3 в 1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варианты цен
499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-4112 |
| Вес | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 12*13мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 12x13мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-2109 |
| Вес | 0,483кг |
| Об'єм | 0,000622куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1619 |
| Вес | 0,450кг |
| Об'єм | 0,000506куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 19мм |
| Розмір ключа | 19мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1612 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000112куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 12мм |
| Розмір ключа | 12мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1610 |
| Вес | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000078куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 10мм |
| Розмір ключа | 10мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1607 |
| Вес | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000099куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 7мм |
| Розмір ключа | 7мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варианты цен
45 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1603 |
| Вес | 1,300кг |
| Об'єм | 0,001958куб.м |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 406x16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17, 19, 21мм |
| Розмір ключа | 406x16мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
269 грн./шт
Варианты цен
269 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1601 |
| Вес | 1,378кг |
| Об'єм | 0,003337куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Розмір | 17х19, 21х23мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір ключа | 17х19, 21х23мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
749 грн./шт
Варианты цен
749 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















