| Артикул товару | ET-8009 |
| Вага | 0,324кг |
| Об'єм | 0,001068куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 250мм |
| Особливості | поворотна |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4202 |
| Вага | 1,795кг |
| Об'єм | 0,001512куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 404мм |
| Розмір | 27*30мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 27x30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1639 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий y-подібний |
| Розмір | 8*10*13мм |
| Розмір ключа | 8x10x13мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-0119 |
| Вага | 0,533кг |
| Об'єм | 0,003627куб.м |
| Довжина | 990 - 1390мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-3047 |
| Вага | 1,500кг |
| Об'єм | 0,004739куб.м |
| Довжина | 3м |
| Максимальний струм | 600а |
| Діаметр проводу | 11мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
429 грн./шт
Варіанти цін
429 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1640 |
| Вага | 0,313кг |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий y-подібний |
| Розмір | 13*17*19мм |
| Розмір ключа | 13x17x19мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1124 |
| Вага | 0,324кг |
| Об'єм | 0,000130куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 24-27мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 24-27мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
150 грн./шт
Варіанти цін
150 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-7018 |
| Вага | 0,200кг |
| Матеріал | 40cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Тип | прямі на розтискання |
| Довжина | 180мм |
| Особливості | фосфатовані |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4108 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000011куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 8*9мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8x9мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0120 |
| Вага | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000275куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 20мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 20мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
109 грн./шт
Варіанти цін
109 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1053 |
| Вага | 0,650кг |
| Об'єм | 0,002266куб.м |
| Розмір | 136×237×28мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1014 |
| Вага | 0,094кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000170куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 14мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 14мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8018 |
| Вага | 0,815кг |
| Об'єм | 0,002462куб.м |
| Головки | шестигранні, torx, ph, hex, sl |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір головок | 4-14мм |
| Головок в наборі | 26од. |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4111 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000048куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 10х12мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 10х12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1303 |
| Вага | 1,295кг |
| Об'єм | 0,002074куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 8од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1617 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000573куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 17мм |
| Розмір ключа | 17мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0112 |
| Вага | 0,118кг |
| Об'єм | 0,000149куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 12мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 12мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0012 |
| Вага | 0,062кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 12мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 12мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4222 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 22мм |
| Розмір ключа | 22мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4106 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000013куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 6*7мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 6x7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















