| Артикул товару | HT-7024 |
| Вес | 0,586кг |
| Об'єм | 0,001028куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52-60HRC |
| Довжина | 200мм |
| Площа перетину дроту | 0,2-6,0кв.мм |
| Матеріал робочих губок | cr12mov |
| Покриття рукоятки | прогумовані |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-60hrc |
| Пeретин дроту | 0,2-6,0кв.мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варианты цен
499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | GT0183 |
| Вес | 2,425кг |
| Об'єм | 0,004250куб.м |
| Тип | домкрат ромбоподібний |
| Висота підйому | 90-370мм |
| Вантажопідйомність | 1,5т |
| Гарантия | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXPW002CE |
| Вес | 27.4кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 8м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску;. Пістолет. |
| Максимальний тиск | 160бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 630л/г |
| Максимально допустима температура води | 60град |
| Матеріал насоса/поршня | латунь |
| Регулювання тиску | так |
| Потужність двигуна | 2.9кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
39 999 грн./шт
Варианты цен
39 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-7034 |
| Вес | 0,144кг |
| Об'єм | 0,000637куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82666-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9036 |
| Вес | 2,167кг |
| Об'єм | 0,004320куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 40-200нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9016 |
| Вес | 1,646кг |
| Об'єм | 0,002716куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 28-210нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17236-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-88-790 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT82826-1 |
Характеристики
10 536 грн./шт
Варианты цен
10 536 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | GT0180 |
| Вес | 2,300кг |
| Об'єм | 0,004000куб.м |
| Тип | домкрат ромбоподібний |
| Висота підйому | 92-340мм |
| Вантажопідйомність | 1т |
| Гарантия | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17094-0 |
Характеристики
| Артикул товару | WT-1506 |
| Вес | 13,000кг |
| Об'єм | 0,102524куб.м |
| Напруга | 230 в~50 гц |
| Тип двигуна | колекторний |
| Особливості | забір води з ємності |
| Довжина шлангу | 8м |
| Споживана потужність | 2200вт |
| Робочий тиск | 120-170бар |
| Довжина мережевого дроту | 5м |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GT1454 |
| Вес | 3,560кг |
| Об'єм | 0,004472куб.м |
| Діаметр тросу | 4.2мм |
| Довжина троса | 10м |
| Тягове зусилля | 450кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-88-996 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-73929 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-806 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1304 |
| Вес | 1,625кг |
| Об'єм | 0,002791куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 11од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-13-649 |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4002 |
| Вес | 1,713кг |
| Об'єм | 0,007594куб.м |
| Тип двигуна | дизельний |
| Комплектація | насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варианты цен
1 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















