| Артикул товару | HT-1212 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000115куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 12мм |
| Розмір ключа | 12мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0017 |
| Вага | 0,073кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 17мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 17мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1615 |
| Вага | 0,260кг |
| Об'єм | 0,000157куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 15мм |
| Розмір ключа | 15мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0110 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,007319куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній, пластик |
| Тип | лопата, щітка, скребок |
| Довжина | 704-330, 430-272, 350-187мм |
| Особливості | 3 в 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1209 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000013куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 9мм |
| Розмір ключа | 9мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1619 |
| Вага | 0,450кг |
| Об'єм | 0,000506куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 19мм |
| Розмір ключа | 19мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1517 |
| Вага | 10,000кг |
| Об'єм | 0,089408куб.м |
| Напруга | 230 в~50 гц |
| Тип двигуна | колекторний |
| Особливості | забір води з ємності |
| Довжина шлангу | 5м |
| Споживана потужність | 2000вт |
| Напруга живлення | 230 В~50 Гц |
| Робочий тиск | 110-160бар |
| Довжина мережевого дроту | 5м |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
5 599 грн./шт
Варіанти цін
5 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0458 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 8мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4112 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 12*13мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 12x13мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
30 грн./шт
Варіанти цін
30 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1601 |
| Вага | 1,378кг |
| Об'єм | 0,003337куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Розмір | 17х19, 21х23мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір ключа | 17х19, 21х23мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1612 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000112куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 12мм |
| Розмір ключа | 12мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1607 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000099куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 7мм |
| Розмір ключа | 7мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Ключ балонний хрестовий, укріплений, 1/2", 406×16 мм, 17×19×21 мм, професіональний INTERTOOL HT-1603
| Артикул товару | HT-1603 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,001958куб.м |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 406x16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17, 19, 21мм |
| Розмір ключа | 406x16мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
269 грн./шт
Варіанти цін
269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1610 |
| Вага | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000078куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 10мм |
| Розмір ключа | 10мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-2109 |
| Вага | 0,483кг |
| Об'єм | 0,000622куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1230 |
| Вага | 0,471кг |
| Об'єм | 0,000495куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 30мм |
| Розмір ключа | 30мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
229 грн./шт
Варіанти цін
229 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-0113 |
| Вага | 0,225кг |
| Об'єм | 0,006294куб.м |
| Довжина | 530мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4207 |
| Вага | 2,210кг |
| Об'єм | 0,001494куб.м |
| Тип | ключ балонний i-подібний |
| Довжина | 412мм |
| Розмір | 32*36мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0010 |
| Вага | 0,059кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 10мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 10мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0127 |
| Вага | 0,320кг |
| Об'єм | 0,000575куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 27мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


















