| Артикул товару | FMMT98103-1 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1305 |
| Вес | 1,735кг |
| Об'єм | 0,002538куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 12од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1520 |
| Вес | 3,517кг |
| Об'єм | 0,004988куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 660*420мм |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 20од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-802 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1123 |
| Вес | 0,138кг |
| Об'єм | 0,000044куб.м |
| Тип | кардан |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-5382 |
| Вес | 0,570кг |
| Об'єм | 0,001836куб.м |
| Матеріал виготовлення | бензо-, мастилостійкий нітрильний каучук |
| Розмір | дюймові |
| Сальників в наборі | 382од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17337-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-822 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT80891-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17092-0 |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0499 |
| Вес | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000616куб.м |
| Тип | манометр |
| Діапазон вимірювання | bar, pci |
| Різьба | 1/8" |
| Максимальний тиск | 12бар |
| Гарантия | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GT0182 |
| Вес | 2,590кг |
| Об'єм | 0,004250куб.м |
| Тип | домкрат ромбоподібний |
| Висота підйому | 90-370мм |
| Вантажопідйомність | 1,5т |
| Гарантия | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17523-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-89-099 |
Характеристики
| Артикул товару | DT71563 |
| Кількість | 100 |
| Комплектація | свердла по металу (1,5; 2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 6,5 мм.) - 12 шт.;. свердла спіральні (3 - 2 шт.; 3,5; 4; 4,5; 5 - 2 шт.; 5,5; 6; 6,5; 7; 7,5; 8 мм.)- 13 шт.;. свердла по бетону та цеглі (6; 7; 8 мм.) - 3 шт.;. магнітний тримач - 1 шт.;. зенкер - 1 шт.;. торцеві голівки, хвостовик 1/4 дюйма (5; 6; 8; 10; 11; 12; 13 мм.) - 7 шт.;. тримач коронок з центруючім свердлом - 1 шт.; коронки пиляльні (32; 44 мм.) - 2 шт.;. біта 25 мм. Ph1 - 2 шт.;. біта 25 мм. Ph2 - 2 шт.;. біта 25 мм. Ph3 - 2 шт.;. біта 25 мм. Pz1 - 1 шт.;. біта 25 мм. Pz2 - 28 шт.;. біта 25 мм. Pz3 - 2 шт.;. біта 25 мм. Sl4 - 1 шт.;. біта 25 мм. Sl5 - 1 шт.;. біта 25 мм. Sl7,2 - 1 шт.; біта 25 мм. T15 - 1 шт.;. біта 25 мм. T20 - 1 шт.;. біта 25 мм. T25 - 1 шт.;. біта 25 мм. T30 - 1 шт.;. біта 25 мм. Т40 - 1 шт.;. біта 25 мм. H4 - 1 шт.;. біта 25 мм. H5 - 1 шт.;. біта 25 мм. H6 - 1 шт.;. біта 25 мм. H7 - 1 шт.;. біта 50 мм. Ph1 - 1 шт.;. біта 50 мм. Ph2 - 2 шт.;. біта 50 мм. Ph3 - 1 шт.;. біта 50 мм. Pz1 - 1 шт.;. біта 50 мм. Pz2 - 2 шт.;. біта 50 мм. Pz3 - 1 шт.;. біта 25 мм. Sl4 - 1 шт.;. біта 25 мм. Sl5 - 1 шт.;. біта 25 мм. Sl6 - 1 шт.;. біта 25 мм. Sl7,2 - 1 шт.;. футляр для біт - 1 шт.;. кейс - 1 шт. |
Характеристики
3 309 грн./шт
Варианты цен
3 309 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0067 |
| Вес | 3,390кг |
| Об'єм | 0,017044куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3021 |
| Вес | 1,900кг |
| Об'єм | 0,007392куб.м |
| Ємність акумулятора | 6-280ач |
| Напруга | 230в |
| Тип | з мікропроцесором |
| Габаритні розміри | 225*140*95мм |
| Особливості | режим десульфатації;<br>рк-дисплей;<br>захист від кз;<br>захиcт від неправильного підключення;<br>захиcт від перегрівання |
| Споживана потужність | 160вт |
| Режими роботи | десульфатація |
| Вихідна напруга постійного струму | 12в |
| Постійний вихідний струм | 5/10/15/20а |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3060 |
| Вес | 1,520кг |
| Об'єм | 0,003911куб.м |
| Тип | шприц для заливання мастила |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0459 |
| Вес | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 9мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 6-97-187 |
Характеристики
8 672 грн./шт
Варианты цен
8 672 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















